• 55'' LED-teler
  • Код товара: 55NANO813QA.AEU

LG NANO81

Новый

Дополнительная информация

Kristallselged värvid selle 4K teleriga.

55-tollise ekraaniga LG NANO81 teleri ekraanilt on väga mugav vaadata nii televisioonis edastatavat sisu kui ka kõike seda, mida erinevad rakendused pakuvad. Telerit on võimalik kasutada ka sisu mahamängimiseks nii telefonist, arvutist kui ka erinevatelt andmekandjatelt. LG NANO81 NanoCell-teler kasutab värvide filtreerimiseks ja täpsustamiseks nanoosakesi, see tähendab, et ekraanil kuvatakse ainult puhtaid ja täpseid värve. Tulemuseks on erksam ja realistlikum pilt. 5. generatsiooni 4K-protsessor analüüsib teleri originaalsisu ja optimeerib seda, et saavutada parema kvaliteediga tulemus igal vaatamishetkel. Teleri võimekas 3680 x 2160 piksliline 4K resolutsioon ning rohkete lisadega nutikas sisu teevad sellest telerist tõeliselt sütitava elamuskeskuse.

  • LG NanoCell teler kuvab värve rikkalikult ja täpselt ka laia nurga alt vaadates.
  • Automaatne ekraani heleduse kohandamine vastavalt ümbritseva valgustuse tasemele.
  • HDR10 Pro kuvab kõik sisutüübid suurema kontrastsusega, et tagada kaasahaaravam vaatamiskogemus.
  • AI Sound Pro kohandab teleri heliseadeid vastavalt nauditava sisu tüübile, et oleks tagatud alati erakordne audiovisuaalne kogemus.
  • Tehisintellekt ThinQ kaudu saab telerit hääl juhtida ilma, et peaksid pidevalt pulti otsima.
  • Teler toetab NVIDIA GeForce Now pilvemänguplatvormi.
  • Koos Sport Alertiga saad alati teada, kui su lemmikvõistkonnad mängivad.
Загрузка данных

Обращаем внимание на то, что рассрочка – это услуга финансирования (потребительский кредит). Услугу рассрочки оказывает Telia Eesti AS (номер разрешения на деятельность услуги финансирования: 4.1-1/17, адрес: Мустамяэ теэ 3, 15033, Таллинн). До заключения сделки внимательно ознакомьтесь с условиями рассрочки, при необходимости посоветуйтесь со специалистом. Ставка затратности кредита составляет 26,23% в год на следующих показательных условиях: цена товара при оплате сразу – 500 €, плата за договор – 19,90 €; срок договора потребительского кредита – 48 месяцев; фиксированная процентная ставка, рассчитываемый ежемесячно с остатка кредита, – 21,9%. Общая сумма, выплачиваемая потребителем, – 779,85 €, в нее входит: платежи за товар – 500 €; расход по интрессу – 259,95 €; плата за договор – 19,90 €.