Reolink Go Ultra

  • Код товара: B4GB4K02
Новый
Загрузка данных
Загрузка данных

В наличии! Срок доставки начиная c 21.06.2024.

Дополнительная информация

Дополнительная информация

Nutikas akuga 4G turvakaamera, mis salvestab kvaliteetset 4K resolutsioonis videomaterjali.

Reolink Go Ultra on akutoitega kaasaskantav turvakaamera, millel on 4G andmeside tugi. Sõltumata WiFi levi olemasolust saad turvakaameraga ja andmeside paketiga jälgida oma kõige tähtsamat vara kõikjal, kus leidub mobiililevi. Muretseda pole tarvis elektrivoolu olemasolu pärast, sest kaameral on taaslaetav aku. Kaamerale on võimalik lisaks juurde soetada ühilduv päikesepaneel, mis pakub veelgi rohkem mugavust katkematuks toiteks ja valveks. Reolink Go Plus pakub inimeste ja sõidukite kujundeid analüüsiva kaameratehnoloogia abil täpset tuvastamist ja vähendab seega oluliselt valehäireid tühiste objektide liikumise kohta. Teavitustele on võimalik koheselt reageerida mobiilirakenduse kaudu ning kaameras sisalduva mikrofoni ja kõlari abiga saab kaamera vaateväljas oleva isikuga ka kahepoolselt suhelda. Kõik sündmused saad salvestada automaatselt kas kuni 128 GB MicroSD mälukaardile või Reolink Cloud pilvelahendusse, et suurendada turvalisust ja kättesaadavust. Kaamera on mõeldud kasutamiseks välitingimustes.

  • Turvakaamera on juhtmevaba ning töötab ilma WiFi ühenduse ja elektrita. Kaamera töötamiseks on vajalik vaid andmeside pakett. Mugavaks aku laadimiseks soovitame juurde soetada päikesepaneeli.
  • 8-megapikslise 4K resolutsiooniga akukaamera toodab teravat ja selget pilti. Tänu infrapuna öönägemisele pakub seade ka öösel rohkem detaile.
  • Nutikas liikumise tuvastamine - saad hoiatuse, kui kaamera tuvastab inimese või sõiduki liikumise. Samuti saad seadistada, millal soovid teateid sisse lülitada, kas kogu aeg või kindla ajakava alusel.
  • Sisseehitatud mikrofoni ja kõlariga saad kuulata ning rääkida inimesega, keda kaamera reaalajas tabab.
  • Kaamera infrapuna LEDid tagavad suurepärase pildikvaliteedi öiste salvestuste jaoks, mistõttu on see ideaalne välitingimustes, kus ei ole ala alati hästi valgustatud.
  • Turvakaamera korpus on vastupidav tugevale kuumusele, niiskusele ja külmale.

Технические характеристики

Доступность товара