GoPro kaamerale

Tootekood: ACMPM-001


Kinnita GoPro mistahes objekti külge, millest saab kinni haarata.

Universaalse kinnituse komplekt GoPro kaamerale, mis koosneb eraldi kasutatavast. Jaws haarats võimaldab GoPro kinnitamist 0,6-5 cm läbimõõduga objektide külge nagu näiteks puuoks, aer, kontorilaud, võistlusauto spoiler ja muu. Jaws klambri küljes on ka GoPro kiirkinnitus, millega saab väga madala profiiliga kinnituslahenduse. Lisaks komplektis olev painduv pikendus võimaldab kaamerat igas suunas seadistada ja keerata.


Varje ees käinud metskits ja kohtumine põdraga

29.02.2016

Läksin hommikul metsa plaaniga, et olen hommikul varjes ja kui õhtul peaks olema lootust ilusat loojangut saada, siis lähen rappa loojangut pildistama. Hommikul varjes istudes vaatasin ühel hetkel üllatunult varjest välja ja avastasin ühe metskitse päris varje lähedalt. Selle aja jooksul, mil püüdsin end vaikselt pildistama sättida, kits lahkus. Võib-olla kuulis ta mind liigutamas. Varje…


Loen edasi digitargast
LiikHaarats
Ühildub tootegaGoPro spordikaamerad
Jah
Komplektis sisaldubKlamber, pikendus klambrile
24 kuud
12 kuud
Tingimusel

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.