Samsung Galaxy Tab A9+ 11'' 64 GB

  • Tootekood: SM-X210NZAAEUE
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 20.06.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Klassikalise ent samas ka kaasaegse välimusega tahvelarvuti Samsungilt.

Tahvelarvuti on justkui suure ekraaniga mobiiltelefon, mis pakub personaalarvutile sarnaseid omadusi, millega saab teha pilte, videosid, tarbida voogedastusteenuseid, kasutada erinevaid rakendusi ja olla pidevas ühenduses teistega. Samsung Galaxy Tab A9+ on 11-tollise ekraani ning õhukese ja kerge metallkorpusega, mistõttu on seda mugav endaga kõikjal kaasas kanda. Multitegumitöö tõhustamiseks on võimalik tahvelarvuti ekraanil kuvada korraga kuni kolme rakendust. Tahvelarvuti kõrge värskendussagedusega ekraan võimaldab kogeda sujuva liikumisega pilti ka ereda päikesevalguse käes. 4 GB põhi- ning 64 GB sisemälu võimaldavad kasutada mitmeid rakendusi, kuulata lemmikmuusikat ning annab piisavalt ruumi piltide ja failide talletamiseks. Põnevate hetkede jäädvustamisel aitab 8 Mpix kaamera.

  • Selged toonid, sujuv liikumine 11'' ekraanil.
  • Tahvelarvutil on 4 GB põhimälu, mis võimaldab sujuvat multitegumitööd ning 64 GB salvestusmahtu, mis on mälukaardi abiga suurendatav kuni 1 TB.
  • Rikkalik nelja kõlariga helisüsteem, mis võimaldab nautida nii filme kui muusikat.
  • Mahukas 7040 mAh aku.
  • Oma fotode, videote ja dokumentide jagamine on kiirjagamise funktsiooniga kiire ja lihtne. Vaid mõne puudutusega saad saata faile oma Galaxy telefonist või tahvlist teistesse lähedalasuvatesse Galaxy seadmetesse.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend tahvelarvutitele Samsung Galaxy Tab A9_EST

Tutvu tahvelarvuti Samsung Galaxy Tab A9+ omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tahvelarvuti Samsung Galaxy Tab A9+ seadistamise juhised

Tehnilised andmed

Toote saadavus