• 43'' LED-teler
  • Tootekood: 43LM6370PLA

LG LM 63

Lisainfo

Elutruu pildikvaliteediga Full HD teler.

43-tollise ekraaniga teleri ekraanilt on mugav vaadata nii televisioonis edastatavat kui ka rakendustes pakutavat sisu. Teleri ekraanile on võimalik kuvada ka telefonist, arvutist kui ka erinevatelt muudelt andmekandjatelt pärit sisu. Dünaamilise värvi ja aktiivse HDRiga teler kuvab lemmiksisu alati erksalt ja elutruult. Teleri tipptasemel pildiprotsessor kohandab värve, et saavutada rikkalikumad ja loomulikumad kujutised. Neli kiiret ja täpset protsessorit töötavad väsimatult, et vähendada müra ning loovad omakorda dünaamilisemad värvid ja kontrasti teleriekraanile. Madala resolutsiooniga kujutised konventeeritakse üles ja taasesitatakse teravamate ning elavamate piltidena. Virtual Surround Plus ja Dolby Audio edastavad kogu kuvatavat sisu rikkaliku ja realistliku heliga.

  • Aktiivse HDR abil pakub teler ekrsat värvi ja täpseid detaile.
  • Teleri sisseehitatud kõlarid pakuvad rikkalikku, mitmemõõtmelist ja igast suunast kostuvat heli.
  • ThinQ AI pakub hõlpsat juurdepääsu teenustele ja suurte teenusepakkujate kiirklahvid otseteid kõigi sinu lemmikute juurde.

Kasulikud lingid

Energiamärgis

Tootja kasutusjuhend telerile LG LM 63_EST

Tutvu teleri LG LM 63 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.