Samsung BU8072

  • 43'' LED-teler
  • Tootekood: UE43BU8072UXXH
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Kitsa ja õhukese profiiliga teler, mis edastab kirkaid ja elutruusid värve.

43-tollise ekraaniga teleri ekraanilt on mugav vaadata nii televisioonis edastatavat kui ka rakendustes pakutavat sisu. Teleri ekraanile on võimalik kuvada ka telefonist, arvutist kui ka erinevatelt muudelt andmekandjatelt pärit sisu. Samsung BU8072 teler pakub tõetruid elamusi koos nauditava vaatamiskogemusega ka nõudlikumale vaatajale, olles kui isiklik meelelahutusmasin sinu kodus. 4K-kristallprotsessor pakub ilusat ja selget pildikvaliteeti, elutruusid värve ja kontrollib teleri HDRi. HDR suurendab teleri valgustugevust, nii et saad nautida laia värvispektrit ning pisemaidki üksikasju ka tumedates kaadrites. Teleri 3840 x 2160 piksline Ultra HD resolutsioon, tasemel pildiparandustehnoloogia ning mitmete lisadega sisu teevad sellest telerist tõelise meistriteose, mis kingib vaatajaile elamusterohkeid hetki.

  • Elutruud ja selged värvid 4K-kristallprotsessoriga.
  • Motion Xceleratoriga koged selget liikuvat pilti, sest teler automaatselt hindab ja värskendab kaadreid vastavalt sisu allikatele.
  • Uuenduslik pilditehnoloogia analüüsib iga pilti ning kohendab automaatselt kontraste, et telepilt oleks tõeline ja üksikasjalik.
  • Objekti jälgiv heli (OTS Lite) võimaldab kogeda eredaid nüansse igas stseenis heli abil, mis jälgib iga liigutust.
  • Sisene mängu kiiremini Auto Low Latency Mode (ALLM) režiimiga, mis optimeerib ekraani, et vähesema viivitusega oleks kontroll rohkemate funktsioonide üle. See tagab sujuva ja muljetavaldava mängukogemuse ilma liikumisest tekkiva häguta.
  • Muudetava kõrgusega alus, mis võimaldab sättida telerit sobivale kõrgusele ja mahutada kõrvale ideaalselt ka ribakõlari.

Kasulikud lingid

Energiamärgis

Tootja kasutusjuhend Samsung BU8000 seeria telerile

Tutvu teleri Samsung BU8072 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus