Samsung AU7172

  • 43" LED-teler
  • Tootekood: UE43AU7172UXXH
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Minimalistliku ja elegantse disainiga teler.

Samsungi 43-tollise ekraaniga teler täiusliku ekraanipildi ja nutikusega pakub sisutihedat meelelahutust. PurColor laseb teleril näidata suurt vahemikku värve, mis optimeerivad pildi jõudlust ning pakuvad kaasahaarava vaatamiskogemuse. 3840 x 2160 piksline Ultra HD resolutsioon, tasemel pildiparandustehnoloogia ning mitmete lisadega sisu teevad sellest telerist tõelise meistriteose. Teleri kaks 10 + 10 W stereo kõlarit pakuvad rikkalikku, selget ja mitmekihilist heli igal vaatamishetkel. 43-tollise ekraaniga teleri ekraanilt on mugav vaadata nii televisioonis edastatavat kui ka rakendustes pakutavat sisu. Teleri ekraanile on võimalik kuvada ka telefonist, arvutist kui ka erinevatelt muudelt andmekandjatelt pärit sisu.

  • Elutruud ja selged värvid 4K-kristallprotsessoriga.
  • Motion Xceleratoriga koged selget ja jõudsat pilti, sest teler automaatselt eeldab ja kompenseerib kaadreid vastavalt sisu allikatele.
  • Minimalistlik ja elegantne disain, mis toob sinuni puhta pildi.
  • Kõrgdünaamiline vahemik(HDR) suurendab teleri valgustaseme vahemikke, nii et saad ka pimedates stseenides nautida laia värvide ja visuaalsete detailide spektrit.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend Samsung AU7172 telerile

Energiamärgis

Tutvu teleri Samung AU7172 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus