Samsung CU7172

  • 50'' LED-teler
  • Tootekood: UE50CU7172UXXH
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Minimalistliku ja elegantse disainiga teler, mis edastab kirkaid ja elutruusid värve.

Samsungi 50-tollise ekraaniga teleri ekraanilt on mugav vaadata nii televisioonis edastatavat kui ka rakendustes pakutavat sisu. Teleri ekraanile on võimalik kuvada ka telefonist, arvutist kui ka erinevatelt muudelt andmekandjatelt pärit sisu. Samsung CU7172 teler pakub tõetruid elamusi koos nauditava vaatamiskogemusega ka nõudlikumale vaatajale, olles kui isiklik meelelahutusmasin sinu kodus. 4K-kristallprotsessor pakub ilusat ja selget pildikvaliteeti, elutruusid värve ja kontrollib teleri HDRi. HDR suurendab teleri valgustasandeid, nii et saad nautida laia värvivalikut ja kõikvõimalikke visuaalseid detaile. PurColor laseb teleril näidata suurt vahemikku värve, mis optimeerivad pildi jõudlust ning pakuvad kaasahaarava vaatamiskogemuse. Teleri 3840 x 2160 piksline Ultra HD resolutsioon, tasemel pildiparandustehnoloogia ning mitmete lisadega sisu teevad sellest telerist tõelise meistriteose, mis kingib vaatajaile elamusterohkeid hetki.

  • Tänu PurColorile on teleekraanil lai valik värvitoone, nii et iga kaader on suurepärane ja vaatamiselamus kaasahaarav.
  • Elutruud ja selged värvid 4K-kristallprotsessoriga.
  • HDR tehnoloologia suurendab teleri valgustasandeid, nii et saad nautida laia värvivalikut ja kõikvõimalikke visuaalseid detaile.
  • Objekti jälgiv heli (OTS Lite) võimaldab kogeda eredaid nüansse igas stseenis heli abil, mis jälgib iga liigutust.
  • Kolmelt küljelt raamita minimalistlik disain.

Kasulikud lingid

Energiamärgis

Tootja kasutusjuhend telerile Samsung CU7172_EST

Tutvu teleri Samsung CU7172 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus