• 55'' QLED-teler
  • Tootekood: QE55Q80BATXXH

Samsung Q80B

Lisainfo

Direct Full Array ekraanitehnoloogia pakub enneolematult selgeid ja kirkaid värve.

55-tolline ekraan, 3840 x 2160 piksliline Ultra HD resolutsioon ja kaasaegseim QLED-ekraan tagavad telerivaataja jaoks suurepärase vaatajaelamuse ja tõetruud pildiefektid. Teleri 4K kvantprotsessor optimeerib pildikvaliteeti, et saavutada suurepärased vaatamistingimused. Kolmedimensioonilise sügavuse tagab Real Depth Enhancer, mis töötleb sügavust, nii et ekraani oleks mugavam vaadata. Objekti jälgiv heli (OTS) võimaldab kogeda eredaid nüansse igas stseenis heli abil, mis jälgib iga liigutust. Teleril saab kasutada häälassistenti - Bixby, Google Assistant või Amazon Alexa. 55-tollise ekraaniga teleri ekraanilt on mugav vaadata nii televisioonis edastatavat kui ka rakendustes pakutavat sisu. Teleri ekraanile on võimalik kuvada ka telefonist, arvutist kui ka erinevatelt muudelt andmekandjatelt pärit sisu.

  • Motion Xcelerator Turbo+ tehnoloogial põhinev liikumise täiustusega kuni 4K 120 Hz, saad nautida mängimist ning sujuvat märulit ilma viivituseta ja uduse pildita.
  • HDR10+ dünaamiline toonide kaardistus muudab värve ja kontrastsust igas kaadris, nii et saad nautida kogu sisu.
  • EyeComfort režiim reguleerib eredust automaatselt, tänu millele on kuvapilt silmasõbralikum.
  • Quantum Doti tehnoloogia tagab püsivalt silmapaistvad värvid 100%-lise värvimahuga.
  • Smart HUB pakub piiramatut valikut erinevaid äppe sarnaselt telefonile ja tahvelarvutile. Netflix, YouTube, Amazon Prime jne.

Kasulikud lingid

Energiamärgis

Tootja kasutusjuhend Samsung Q80B telerile

Tutvu teleri Samung Q80B omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.