Samsung QN85B

  • 55'' QLED-teler
  • Tootekood: QE55QN85BATXXH
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Võimekas 4K teler, mis laseb tunnetada detaile igas stseenis.

55-tolline ekraan, 3840 x 2160 piksliline Ultra HD resolutsioon ja kaasaegseim QLED-ekraan tagavad telerivaataja jaoks suurepärase vaatajaelamuse ja tõetruud pildiefektid. 55-tollise ekraaniga teleri ekraanilt on mugav vaadata nii televisioonis edastatavat kui ka rakendustes pakutavat sisu. Teleri ekraanile on võimalik kuvada ka telefonist, arvutist kui ka erinevatelt muudelt andmekandjatelt pärit sisu. Quantum Matrix tehnoloogia juhib detailselt uut Quantum Mini LED-i. Täpse valguse juhtimisega saate nautida suurepäraseid detaile nii pimedamates kui ka eredamates stseenides. Naudi realistlikku 3D-heli, mis haarab su endasse. Dolby Atmos pakub mitmemõõtmelist ruumilist heli, mis muudab kogu sisu maksimaalselt nauditavaks. NeoSlim disain jääb tänu õhukesele korpusele esmapilgul märkamatuks, minimalistlik disain sobitub iga interjööriga suurepäraselt.

  • Neo 4K kvantprotsessor - Samsungi võimas protsessor optimeerib pildikvaliteeti, et saavutada suurepärased vaatamistingimused, parandades kogu sisu.
  • Motion Xcelerator Turbo+ tehnoloogial põhinev liikumise täiustusega kuni 4K 120 Hz, saad nautida sujuvat, ilma viivituseta ja uduse pildita mängimist.
  • HDR10+ dünaamiline toonide kaardistus muudab värve ja kontrastsust igas kaadris, nii et saad nautida kogu sisu.
  • Quantum Doti tehnoloogia tagab püsivalt silmapaistvad värvid 100%-lise värvimahuga.

Kasulikud lingid

Energiamärgis

Tootja kasutusjuhend Samsung QN85B telerile

Tutvu teleri Samung QN85B omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus