Samsung The Frame LS03A

  • 55" QLED-teler
  • Tootekood: QE55LS03AAUXXH
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Sisselülitatuna teler, väljalülitatuna kunstiteos.

The Frame on elegantse ja moodsa raamiga 55’’ Ultra HD resolutsiooniga teler, mis sulandub laitmatult igasse sisekujundusse. Teleri sisse lülitamisel saad mugavalt nautida televisiooni sisu ja kui seadet välja lülitada, muutub teler elavaks kunstiteoseks. Teleriga on võimalik luua isikupärastatud galerii, tuleb ainult valida ja märgistada lemmikuteks endale meeldivad kunstiteosed ja seade saabki kuvada sinu kõiki lemmikkunstiteoseid. Lisaks õpib The Frame selgeks sinu eelistused ja soovitab automaatselt teoseid, mida sulle meeldiks seinal näha. Quantum Processori tehnoloogia optimeerib automaatselt helirežiimi vastavalt sisutüübile – dialoog, muusika, sport ja tegevus. Lisaks analüüsib teler ruumi heledust nelja sätte põhjal ning reguleerib vastavalt vaadatavale sisule seadme heleduse ja kontrastsuse seadeid, et telepilt oleks alati laitmatu. Reguleeritava kõrgusega alus võimaldab telerit aluspinnalt tõsta, jättes piisavalt ruumi heliriba mahutamiseks.

  • 2021. aasta mudel.
  • Teleriga on kaasas One Invisible Connection kaabel ja One Connect Box, mille abil saab teleri välised seadmed ühendada teleriga nii, et need ei oleks teleri läheduses.
  • The Frame lülitab kunstiteose kuvamise automaatselt sisse, kui tunneb, et olete tuppa sisenenud. Toast lahkudes lülitub teler energia säästmiseks ise taas välja.
  • Kunstirežiimis reguleerib teler automaatselt ekraani heledust ja värvitooni.
  • Ilma vaheta seinakinnitus tagab, et teler näeb seinal igast küljest vaadatuna ilus välja.
  • Suurepärane pildikvaliteet QLED tehnoloogia abil ning automaatselt optimeeritud heli asukoha järgi.

Kasulikud lingid

Energiamärgis

Samsung The Frame telerite Art Store voucher kampaaniatingimused_EST

Tootja kasutusjuhend Samsung The Frame LS03A telerile

Tutvu teleri Samsung The Frame LS03A omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel