LG C3

  • 65'' OLED-teler
  • Tootekood: OLED65C31LA.AEU
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Õhuke disain, isevalgustuvad pikslid ja suurepäraselt optimeeritud heli LG 2023. aasta OLED nutiteleris.

65-tollise ekraaniga teleri ekraanilt on mugav vaadata nii televisioonis edastatavat kui ka rakendustes pakutavat sisu. Teleri ekraanile on võimalik kuvada ka telefonist, arvutist kui ka erinevatelt muudelt andmekandjatelt pärit sisu. LG C seeria võimekas 65-tolline ja 3840 x 2160 piksliline teler on täiustatud OLED-ekraanitehnoloogiaga. OLED ekraanitehnoloogia sügavad mustad toonid tagavad terava kontrasti igas valguses, mistõttu on ekraanil olevad kujutised selgemad ja detailsemad. Jõuline AI 4K 6.generatsiooni protsessoriga saavutab teler erakordselt värvika ja ereda pildi tänu isevalgustuvatele pikslitele. OLED Dynamic Tone Mapping Pro täiustab pilte protsessi abil, mis rõhutab kontrasti madala heledusega aladel, helendab keskmisi toone ja lisab väljendusrikkaid detaile kõrge heledusega aladele. Disainerite poolt viimse detailini viimistletud raamistik ja korpus paistavad silma õhukese disaini poolest. Teler kohandub elutoa interjööriga suurepäraselt, säilitades seejuures minimalistlikku ja stiilipuhtast joont.

  • Jõuline 6. generatsiooni AI protsessor pakub võimsat vaatamiskogemust isevalgustuvate pikslitega.
  • OLED-i pikslid on isevalgustuvad, mis tähendab, et need suudavad ise sisse ja välja lülituda. See võimaldab saavutada suurepärase kontrastsusvahemiku säravaimast valgest tumedaima mustani, andes tulemuseks uskumatult sügava pildi.
  • Kaasahaarava kinokogemuse loovad Dolby Vision ja Dolby Atmos, tehes pildi ülimalt elavaks ning tekitades ruumilise heli, mis naelutab vaatajaid telerite ette.
  • HDR Expression Enhancer rakendab individuaalseid toonikaardistamise kõveraid objektidele, millele silmad loomulikult liiguvad, tõstes need teravalt esile.
  • AI Sound Pro segab heli virtuaalselt kokku, et luua 9.1.2 ruumiliste kõlarite efekt, mis on selguse ja tasakaalu kontrollimiseks digitaalselt töödeldud.
  • Kiire 0,1 ms reaktsiooniaeg, NVIDIA G-Sync ühilduvus, AMD FreeSync Premium ja VRR-tugi loovad selge ning sujuva pildi mängusessioonidel.
  • Koos Sport Alertiga saad alati teada, kui su lemmikvõistkonnad mängivad.
  • Teler ühendub automaatselt LG Soundbariga, WOW-liidese kaudu saab helirežiimi mugavalt seadistada vastavalt sisule, luues kolmemõõtmelise kontserdisaali elamuse.

Kasulikud lingid

Energiamärgis

Tootja kasutusjuhend LG C3 telerile_EST

Tutvu teleri LG C3 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus