LG G3

 • 65'' OLED-teler
 • Tootekood: OLED65G33LA.AEU
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Õhukese ja elegantse disainiga LG 2023. aasta OLED teler.

65-tollise ekraaniga teleri ekraanilt on mugav vaadata nii televisioonis edastatavat kui ka rakendustes pakutavat sisu. Teleri ekraanile on võimalik kuvada ka telefonist, arvutist kui ka erinevatelt muudelt andmekandjatelt pärit sisu. LG G seeria võimekas 3840 x 2160 piksliline teler on täiustatud OLED-ekraanitehnoloogiaga. OLED ekraanitehnoloogia lummavad tumedad ja heledad värvid tagavad terava kontrasti igas valguses, mistõttu on ekraanil olevad kujutised selgemad ja detailsemad. Jõulise AI 4K 6.generatsiooni protsessoriga saavutab teler erakordselt värvika ja ereda pildi tänu isevalgustuvatele pikslitele. OLED Dynamic Tone Mapping Pro tehnoloogia täiustab pilte protsessi abil, mis rõhutab kontrasti madala heledusega aladel, helendab keskmisi toone ja lisab väljendusrikkaid detaile kõrge heledusega aladele. Teler sulandub seinaga kokku tänu peaaegu nähtamatule raamile, tekitades visiooni nagu poleks piire. Teler kohandub elutoa interjööriga suurepäraselt, säilitades seejuures minimalistlikku ja stiilipuhtast joont.

 • Jõuline 6. generatsiooni AI protsessor pakub kasutajale tõeliselt võimsat vaatamiskogemust isevalgustuvate pikslitega.
 • OLED-i pikslid on isevalgustuvad, mis tähendab, et need suudavad ise sisse ja välja lülituda. See võimaldab saavutada suurepärase kontrastsusvahemiku säravaimast valgest tumedaima mustani, andes tulemuseks uskumatult sügava pildi.
 • Kaasahaarava kinokogemuse loovad Dolby Vision ja Dolby Atmos, tehes pildi ülimalt elavaks ning tekitades ruumilise heli, mis naelutab vaatajaid telerite ette.
 • HDR Expression Enhancer rakendab individuaalseid toonikaardistamise kõveraid objektidele, millele silmad loomulikult liiguvad, tõstes need teravalt esile.
 • AI Sound Pro segab heli virtuaalselt kokku, et luua 9.1.2 ruumiliste kõlarite efekt, mis on selguse ja tasakaalu kontrollimiseks digitaalselt töödeldud.
 • Kiire 0,1 ms reaktsiooniaeg, NVIDIA G-Sync ühilduvus, AMD FreeSync Premium ja VRR-tugi loovad selge ning sujuva pildi mängusessioonidel.
 • Koos Sport Alertiga saad alati teada, kui su lemmikvõistkonnad mängivad.
 • Teler ühendub automaatselt LG Soundbariga, WOW-liidese kaudu saab helirežiimi mugavalt seadistada vastavalt sisule, luues kolmemõõtmelise kontserdisaali elamuse.
 • Teler on väga õhukese disainiga ning mõeldud seinale kinnitamiseks ja selle tarbeks on komplektis kaasas vastav õhukese disainiga seinakinnitus. Telerijalgu komplektis pole, seega puudub võimalus telerit jalgadele paigaldada.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend telerile LG G3_EST

Energiamärgis

Tutvu teleri LG G3 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus