Samsung S95B

  • 65'' OLED-teler
  • Tootekood: QE65S95BATXXH
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Isevalgustuvate pikslitega OLED teler Samsungilt.

Samsungi 65-tollise OLED ekraaniga teler täiusliku ekraanipildi ja nutikusega pakub sisutihedat meelelahutust. Neural Quantum 4K protsessor pakub sära, värvi, kontrastsust ja detaile parimaks vaatamiselamuseks. 3840 x 2160 piksline Ultra HD resolutsioon, tasemel pildiparandustehnoloogia ning mitmete lisadega sisu teevad sellest telerist tõelise meistriteose. Naudi realistlikku 3D-heli, mis haarab su endasse. Dolby Atmos pakub mitmemõõtmelist ruumilist heli, mis muudab kogu sisu maksimaalselt nauditavaks. LaserSlim minimalistlik disain sobitub iga interjööriga suurepäraselt. 65-tollise ekraaniga teleri ekraanilt on mugav vaadata nii televisioonis edastatavat kui ka rakendustes pakutavat sisu. Teleri ekraanile on võimalik kuvada ka telefonist, arvutist kui ka erinevatelt muudelt andmekandjatelt pärit sisu.

  • Kolmedimensioonilise sügavuse tagab Real Depth Enhancer, mis töötleb sügavust, nii et ekraani oleks mugavam vaadata.
  • EyeComfort režiim reguleerib eredust automaatselt, tänu millele on kuvapilt silmasõbralikum.
  • Motion Xcelerator Turbo+ tehnoloogial põhinev liikumise täiustusega kuni 4K 120 Hz, saad nautida sujuvat, ilma viivituseta ja uduse pildita mängimist.
  • Kõrgdünaamiline vahemik(HDR) suurendab teleri valgustaseme vahemikke, nii et saad ka pimedates stseenides nautida laia värvide ja visuaalsete detailide spektrit.

Kasulikud lingid

Energiamärgis

Tootja kasutusjuhend Samsung S95B telerile

Tutvu teleri Samung S95B omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus