Sony XR-A80L

  • 65'' OLED-teler
  • Tootekood: XR65A80LAEP
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Täiusliku ekraanipildiga ja nutikusega Sony teler pakub meeldejäävat meelelahutust.

65-tollise teleri ekraanilt on mugav vaadata nii televisioonis edastatavat kui ka rakendustes pakutavat sisu. Teleri ekraanile on võimalik kuvada ka telefonist, arvutist kui ka erinevatelt muudelt andmekandjatelt pärit sisu. OLED-ekraaniga Sony A80L teler pakub täiuslikku ekraanipilti ja oma nutikusega sisutihedat meelelahutust, tuues vaatajani selge ja kirgaste värvikombinatsioonidega rikastatud teleripildi. Koos XR 4K ülesskaleerimisega saad nautida 4K-kvaliteediga meelelahutust, olenemata sisust või allikast. XR OLED Contrast Pro suurendab värve ja kontratsust heledates piirkondades, et saaksid nautida erakordselt realistlikku telepilti. Cognitive Processor XR pildiparandusprogramm mõistab, kuidas inimsilm fokusseerib, analüüsides pilte, et anda ekraanil kuvatavale juurde erakordset kontrasti, sügavaid ja erksaid värve. Teleri 3840 x 2160 piksliline Ultra HD resolutsioon, kvaliteetne helisüsteem, nutikas sisu ning mitmed muud lisaomadused teevad sellest telerist hea pildinäitaja igas kodus.

Telia TV digiboksita

Sellele telerile saad Google Play rakenduste poest alla laadida Telia TV rakenduse, mille abil saad Telia TV teenust kasutada ilma digiboksita. Loen lähemalt

  • OLED ekraanitehnoloogia tagab silmatorkava kontrastsuse ning puhtad mustad ja heledad toonid.
  • XR OLED Motion koos Cognitive Processor XR’iga võitleb hägususe vastu, tuvastades ja analüüsides järjestikuste kaadrite peamisi visuaalseid elemente. See loob ja lisab originaalkaadrite vahele lisakaadreid, et saaksid nautida sujuvat ja selget tegevust isegi kiiresti liikuvates kaadrites.
  • XR Surround loob praktiliselt ruumilise heli külgedelt ja vertikaalselt, kasutades ainult teleri kõlareid, Nii saad kogeda 3D-heli, ilma et oleks vaja kasutada laesiseseid või ülespoole suunatud kõlareid.
  • Spetsiaalne mängurežiim, mis võimaldab nautida sujuvat mängimist vähendatud sisendi viivitusega 8,5 ms 4K/120 fps
  • Google TV kasutajaliides teeb sisu otsimise lihtsamaks ja koondab kokku erinevad striiminguplatvormid.
  • Apple AirPlay, Apple Homekit ja Chromecasti tugi
  • 3-suunaline mitme asendiga alus võimaldab valida erinevate seadistuste vahel (standard, kitsas, helisüsteemi paigutamiseks sobiv).

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend telerile Sony XR-A80L_EST

Energiamärgis

Tutvu teleri Sony XR-A80L omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus