• 65'' QLED-teler
  • Tootekood: QE65QN800BTXXH

Samsung QN800B

Lisainfo

2022. aasta QLEDi järgmine põlvkond, 8K’s ja Quantum Mini LED tehnoloogial.

65-tollise ekraaniga teleri ekraanilt on mugav vaadata nii televisioonis edastatavat kui ka rakendustes pakutavat sisu. Teleri ekraanile on võimalik kuvada ka telefonist, arvutist kui ka erinevatelt muudelt andmekandjatelt pärit sisu. 7680 x 4320 piksline Ultra HD 8K resolutsioon ja kaasaegseim QLED-ekraan tagavad telerivaataja jaoks suurepärase vaatajaelamuse ja realistlikud ning selged pildiefektid. Teleri 8K resolutsioon võimaldab näha igat ekraanil kuvatavat detaili suure kontrastsusega ning seda ülima selgusega. Quantum Dot tehnoloogia toob välja miljon värvitooni 100%-lise värvimahuga, mistõttu teleril kuvatav pilt on värvipuhas ja tõetruu iga ereduse korral. Dolby Atmos ülemiste kanalitega kõlarid pakuvad mitmemõõtmelist ruumilist heli, mis muudab kogu sisu maksimaalselt nauditavaks. Disainerid on loonud minimalistliku ja kitsa disainiga teleri, mis sulandub ruumi disainiga ja jääb tänu õhukesele korpusele esmapilgul märkamatuks.

  • Võimas Neo QLED 8K teler on varustatud Quantum Matrix tehnoloogiaga, mis mõjutab seadmes olevaid Quantum Mini LED-e. Naudi selgeid detaile nii tumedates kui ka eredates kaadrites tänu täpsele valgusjuhtimisele.
  • Neural Quantum 8K nutikas protsessor töötleb pildiandmeid ühe tehisnärvivõrgu asemel 20 tehisvärvivõrguga, et tagada iga detaili 8K kvaliteet.
  • Quantum HDR 32x tagab selged ja tõetruud värvid ning kontrastid. HDR10+ dünaamiline toonide kaardistus muudab värve ja kontrastsust igas kaadris.
  • Suurepärane mängukogemus 4K 144 Hz ekraaniga tänu Motion Xcelerator Turbo+ tehnoloogiale.
  • Sertifitseeritud AMD FreeSync Premium Pro tehnoloogiaga koged värelusevaba, kiire reageerimisega, sujuvat mängimist tipptasemel jõudlusega.
  • EyeComfort režiim reguleerib eredust automaatselt, tänu millele on kuvapilt silmasõbralikum.
  • Kolmedimensioonilise sügavuse tagab Real Depth Enhancer, mis töötleb sügavust, nii et ekraani oleks mugavam vaadata.
  • Objekti jälgiv heli (OTS+) võimaldab nautida realistlikku ja dünaamilist helielamust, mis jälgib liikumist igas stseenis. Sisse ehitatud kõlarid võimaldavad kogeda reaalset 3D heli.

Kasulikud lingid

Energiamärgis

Tootja kasutusjuhend Samsung QN800B telerile

Tutvu teleri Samsung QN800B omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.