Samsung QN85C

  • 65'' QLED-teler
  • Tootekood: QE65QN85CATXXH
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 02.10.2023.

Lisainfo

Võimekas 4K teler, mis laseb tunnetada detaile igas stseenis.

65-tolline ekraan, 3840 x 2160 piksliline Ultra HD resolutsioon ja kaasaegseim QLED-ekraan tagavad telerivaataja jaoks suurepärase vaatajaelamuse ja tõetruud pildiefektid. 65-tollise ekraaniga teleri ekraanilt on mugav vaadata nii televisioonis edastatavat kui ka rakendustes pakutavat sisu. Teleri ekraanile on võimalik kuvada ka telefonist, arvutist kui ka erinevatelt muudelt andmekandjatelt pärit sisu. Teleri võimas Neural Quantum 4K protsessor aitab sul nautida 4K kogu võimsust tänu 4K AI täiustamisele. See muudab kaadrid automaatselt paremaks hoolimata originaalsisu kvaliteedist. Quantum Matrix tehnoloogia juhib detailselt Quantum Mini LED-e. Täpse valguse juhtimisega saad nautida suurepäraseid detaile nii pimedamates kui ka eredamates stseenides. Dolby Atmos pakub mitmemõõtmelist ruumilist heli, mis muudab kogu sisu maksimaalselt nauditavaks. NeoSlim disain jääb tänu õhukesele korpusele esmapilgul märkamatuks, minimalistlik disain sobitub iga interjööriga suurepäraselt.

  • Quantum Matrix tehnoloogia abil näed väiksemaidki detaile nii hämarates kui ka eredates kaadrites tänu Quantum Mini LEDide täpsele valgusjuhtimisele.
  • Naudi detaile 4K eraldusvõimega tänu HDR10+ värvikaardistusele, mis loob kontraste ning tagab täpsed värvitoonid.
  • Samsungi uued ülemiste kanalite kõlarid loovad kõrgel tasemel Dolby Atmose kogemuse, mis haarab mängija endasse, pakkudes sisu kõrval mitmedimensioonilist heli.
  • Motion Xcelerator Turbo+ tehnoloogial põhinev liikumise täiustusega kuni 4K 120 Hz, saad nautida sujuvat, ilma viivituseta ja uduse pildita mängimist.

Osta kampaaniamärgistusega Samsungi toode, registreeri ost ja saad 150 € tagasi oma pangakontole. Kuidas see käib?

  1. Osta kampaaniatoode enne 30.09.2023.
  2. Mine hiljemalt 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist Samsungi veebiaadressile ning registreeri oma ost vastavalt seal olevatele juhistele.
  3. Raha kantakse sinu pangakontole 35 päeva jooksul pärast taotluse kinnitamist Samsungi meeskonna poolt.

Tutvun kampaaniatingimustega

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend telerile Samsung QN85C_EST

Energiamärgis

Tutvu teleri Samsung QN85C omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel