Samsung QN90B

  • 65'' QLED-teler
  • Tootekood: QE65QN90BATXXH
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Võimas 4K kogemus Samsungi Quantum Matrix tehnoloogiaga.

65-tolline ekraan, 3840 x 2160 piksliline Ultra HD resolutsioon ja kaasaegseim QLED-ekraan tagavad telerivaataja jaoks suurepärase vaatajaelamuse ja tõetruud pildiefektid. Teleri võimas Neo Quantum 4K kvantprotsessor optimeerib pildikvaliteeti, et saavutada suurepärased vaatamistingimused. Quantum Matrix Technology juhib detailselt uut Quantum Mini LED-i. Täpse valguse juhtimisega saate nautida suurepäraseid detaile nii pimedamates kui ka eredamates stseenides. 65-tollise ekraaniga teleri ekraanilt on mugav vaadata nii televisioonis edastatavat kui ka rakendustes pakutavat sisu. Teleri ekraanile on võimalik kuvada ka telefonist, arvutist kui ka erinevatelt muudelt andmekandjatelt pärit sisu. Dolby Atmos pakub mitmemõõtmelist ruumilist heli, mis muudab kogu sisu maksimaalselt nauditavaks. Disainerid on loonud minimalistliku disainiga täiusliku teleri, mis sulandub ruumi disainiga ja jääb tänu õhukesele korpusele esmapilgul märkamatuks.

  • Quantum HDR 32x tehnoloogiaga on iga nüanss ja detail täpse värvi ning sügava kontrastiga. HDR10+ dünaamiline toonide kaardistamine muudab värve ja kontrastsust stseenide vahel, võimaldades sul kogeda isegi väiksemaid detaile.
  • Objekti jälgiv heli (OTS+) võimaldab nautida realistlikku ja dünaamilist helielamust, mis jälgib liikumist igas stseenis. Sisse ehitatud kõlarid võimaldavad kogeda reaalset 3D heli.
  • Erakordse liikumise täiustusega kuni 4K 144 Hz, saad nautida mängimist ning ülisujuvat märulit ilma viivituseta ja uduse pildita.
  • Smart HUB pakub piiramatut valikut erinevaid äppe sarnaselt telefonile ja tahvelarvutile. Netflix, YouTube, Amazon Prime jne.

Kasulikud lingid

Energiamärgis

Tootja kasutusjuhend Samsung QN90B telerile

Tutvu teleri Samung QN90B omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus