• 65'' ekraanilahendus
  • Tootekood: LH65WMRWBGCXEN

Samsung Flip

Äri

Mitmekülgne ja mugav interaktiivne 65“ märkmetahvel.

Samsungi uus interaktiivne tahvel on samm edasi traditsioonilistest paber- ja markertahvlitest, samas säilitab see tavalise markeri või pastakaga kirjutamise tunde. Seade võimaldab sisu üle interneti kerge vaevaga jagada, märkmeid teha ning isegi otsinguid sooritada. Tahvli kasutajaliides on disainitud nii, et selle kasutamine oleks inimeste jaoks võimalikult mugav ja loomulik.


  • Flip ekraan paneb eduka koostöö tegemiseks vajalikud tööriistad ühte stiilsesse kõik-ühes komplekti.
  • Ekraanile kirjutamiseks ei ole idee poolest vaja spetsiaalset kirjutusvahendit, märkmeid on võimalik teha kas näpuga või spetsiaalse kahepoolse pliiatsiga.
  • Kuna ekraan toetab korraga mitut kasutajat, saab igaüks kujundada endale sobiva kirjastiili, valides värve, kirja suurust ning stiili.
  • Kasutades WiFi võrku või HDMI väljundit saavad kasutajad Flipil olevat sisu projitseerida teisele suurele ekraanile reaalajas. Flipi ekraani saab jagada isegi siis, kui see on ühendatud isikliku seadmega. See funktsioon on ideaalne lahendus suurte koosolekute korral, kus teavet tuleb edastada paljudele inimestele.
  • Flip tahvliga on võimalik ühendada nii väliseid seadmeid kui ka arvuteid. Selle jaoks on tahvlil vastavad pesad, mistõttu saab soovi korral kuvada ekraanile sisu kellegi arvutist, nutitelefonist või tahvelarvutist.
  • NB! Antud ekraanil ei ole TV-tuunereid.
65 tolli
Ekraani diagonaal165.1 cm
LED
Ultra HD (3840 x 2160 pikslit)
Puudub
Laius152.2 cm
Kõrgus89.8 cm
Sügavus6.3 cm
Kaal40 kg
400 mm x 400 mm
Ei
Komplektis sisaldubEkraanilahendus, USB-kaabel, toitejuhe, puutepliiats, kruvid, kiirjuhend, juhend
Ei
HDREi
Tizen 5.0
Ei
Ei
Ei
Ei
Televiisori menüü keel16 Euroopa keelt
Ei
36 kuud
36 kuud
Jah
146 kWh/aastas
100 W
Jah
0.5 W
A+
2 tk
1 tk
Jah
Jah
BluetoothJah
Ei
Ei

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.