• 65" QLED-teler
  • Tootekood: QE65Q67BAUXXH

Samsung Q67B

Lisainfo

Silmapaistvad värvid Quantum Dot tehnoloogia abil.

65-tolline ekraan, 3840 x 2160 piksline Ultra HD 4K resolutsioon ja kaasaegseim QLED-ekraan tagavad telerivaataja jaoks suurepärase vaatajaelamuse ja realistlikud ning selged pildiefektid. Quantum Dot tehnoloogia toob välja miljon värvitooni 100%-lise värvimahuga, mistõttu teleril kuvatav pilt on värvipuhas ja tõetruu iga ereduse korral. Quantum HDR toob välja ka kõige väiksemad detailid ja lisab kontrasti ning HDR10+ loob sügavamad mustad, erksamad visuaalid ja detailid, mis paistavad tõesti silma. 65-tollise ekraaniga teleri ekraanilt on mugav vaadata nii televisioonis edastatavat kui ka rakendustes pakutavat sisu. Teleri ekraanile on võimalik kuvada ka telefonist, arvutist kui ka erinevatelt muudelt andmekandjatelt pärit sisu.

  • Smart HUB pakub piiramatut valikut erinevaid äppe sarnaselt telefonile ja tahvelarvutile. Netflix, YouTube, Amazon Prime jne.
  • AirSlim õhuke disain, mis lubab teleril sujuvalt seinaga üheks muutuda.
  • 4K Quantum Lite protsessor optimeerib pildikvaliteeti, et saavutada suurepärased vaatamistingimused.
  • Objekti jälgiv heli (OTS) võimaldab kogeda eredaid nüansse igas stseenis heli abil, mis jälgib iga liigutust.

Kasulikud lingid

Energiamärgis

Tootja kasutusjuhend Samsung Q67B seeria telerile

Tutvu teleri Samung Q67B omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.