• 75'' Mini LED-teler
 • Tootekood: XR75X95KAEP

Sony XR-X95K

Lisainfo

Naudi erakordset kontrastsust 4K Mini LED-teleriga.

Sony XR-X95K 75-tollise ekraaniga teler täiusliku ekraanipildi ja nutikusega pakub sisutihedat meelelahutust. Koos XR 4K ülesskaleerimisega saad nautida 4K-kvaliteediga meelelahutust, olenemata sisust või allikast. Cognitive Processor XR pildiparandusprogramm taasesitab teleri sisu nii, et koged ja näed realistlikku telepilti. Pildiparandusprogramm mõistab, kuidas inimsilm fokusseerib, analüüsides pilte, et anda ekraani pildile juurde erakordset kontrasti, sügavaid ja erksaid värve. XR Backlight Master Drive tehnoloogia tagab sügavad mustad ja pimestavad heledad valgused, kuid samas kuvab ka kaunilt naturaalseid kesktoone, ilma virvenduseta või halodeta esiletõstetud punktide ümber. Mini-LED ekraanitehnoloogial on taustvalgustus jagatud väiksemateks segmentideks. Protsessor kontrollib iga sellist üksust eraldi ning see tagab parema kontrasti ja heledamad detailid tumedal taustal ei kuma servadest läbi.

Telia TV digiboksita

Sellele telerile saad Google Play rakenduste poest alla laadida Telia TV rakenduse, mille abil saad Telia TV teenust kasutada ilma digiboksita. Loen lähemalt

 • Cognitive Processor XR koos XR Motion Clarity’ga analüüsib liikumist mitme kaadri lõikes, et spordi või kiiresti liikuvate objektide tegevus püsiks sujuva, särava ja selgena.
 • XR HDR Remaster’iga tuvastab teler iga objekti ekraanil, analüüsides selle värve ja reguleerides kontrasti veelgi realistlikumate piltide saamiseks.
 • X-Wide Angle paneel tagab, et ekraanil kuvatavad värvid püsiks õiged ja ilusad iga nurga alt.
 • XR Surround loob praktiliselt ruumilise heli külgedelt ja vertikaalselt, kasutades ainult teleri kõlareid, Nii saad kogeda 3D-heli, ilma et oleks vaja kasutada laesiseseid või ülespoole suunatud kõlareid.
 • Teler reguleerib dünaamiliselt ekraani värskendussagedust, et see vastaks mänguseadme muutuvatele kaadrisagedustele, et mäng oleks sujuvam.
 • HDMI 2.1 ühendusega saad mängudes kuni 120 kaadrit sekundis kaadrisageduse.
 • Spetsiaalne mängurežiim, mis võimaldab nautida sujuvat mängimist vähendatud sisendi viivitusega 8,5 ms 4K/120 fps.
 • Acoustic MultiAudio loob ülirealistliku ja kaasahaarava heli otse läbi teleriekraani.
 • Google TV kasutajaliides teeb sisu otsimise lihtsamaks ja koondab kokku erinevad striiminguplatvormid.
 • Apple AirPlay, Apple Homekit ja Chromecasti tugi.
 • 3-suunaline mitme asendiga alus võimaldab valida erinevate seadistuste vahel (standard, kitsas, helisüsteemi paigutamiseks sobiv).

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend Sony XR-X9xK seeria telerile

Energiamärgis

Tutvu teleri Sony XR-X95K omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.