Samsung Q80B

  • 75'' QLED-teler
  • Tootekood: QE75Q80BATXXH
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Direct Full Array ekraanitehnoloogia pakub enneolematult selgeid ja kirkaid värve.

75-tolline ekraan, 3840 x 2160 piksliline Ultra HD resolutsioon ja kaasaegseim QLED-ekraan tagavad telerivaataja jaoks suurepärase vaatajaelamuse ja tõetruud pildiefektid. Teleri 4K kvantprotsessor optimeerib pildikvaliteeti, et saavutada suurepärased vaatamistingimused. Kolmedimensioonilise sügavuse tagab Real Depth Enhancer, mis töötleb sügavust, nii et ekraani oleks mugavam vaadata. Objekti jälgiv heli (OTS) võimaldab kogeda eredaid nüansse igas stseenis heli abil, mis jälgib iga liigutust. Teleril saab kasutada häälassistenti - Bixby, Google Assistant või Amazon Alexa. 75-tollise ekraaniga teleri ekraanilt on mugav vaadata nii televisioonis edastatavat kui ka rakendustes pakutavat sisu. Teleri ekraanile on võimalik kuvada ka telefonist, arvutist kui ka erinevatelt muudelt andmekandjatelt pärit sisu.

  • Motion Xcelerator Turbo+ tehnoloogial põhinev liikumise täiustusega kuni 4K 120 Hz, saad nautida mängimist ning sujuvat märulit ilma viivituseta ja uduse pildita.
  • HDR10+ dünaamiline toonide kaardistus muudab värve ja kontrastsust igas kaadris, nii et saad nautida kogu sisu.
  • EyeComfort režiim reguleerib eredust automaatselt, tänu millele on kuvapilt silmasõbralikum.
  • Quantum Doti tehnoloogia tagab püsivalt silmapaistvad värvid 100%-lise värvimahuga.
  • Smart HUB pakub piiramatut valikut erinevaid äppe sarnaselt telefonile ja tahvelarvutile. Netflix, YouTube, Amazon Prime jne.

Kasulikud lingid

Energiamärgis

Tootja kasutusjuhend Samsung Q80B telerile

Tutvu teleri Samung Q80B omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus