Sony KD-X85K

  • 85'' LED-teler
  • Tootekood: KD85X85KAEP
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Realistlikud ja kontrastsed värvid selle 2022. aasta Sony Android TV teleriga.

85-tollise ekraaniga teleri ekraanilt on mugav vaadata nii televisioonis edastatavat kui ka rakendustes pakutavat sisu. Teleri ekraanile on võimalik kuvada ka telefonist, arvutist kui ka erinevatelt muudelt andmekandjatelt pärit sisu. Sony X85K teler oma täiusliku ekraanipildi ja nutikusega pakub sisutihedat meelelahutust, tuues vaatajani selge ja kirgaste värvikombinatsioonidega rikastatud teleripildi. X1 4K HDR Processor ja 4K X-Reality Pro pildiparandustehnoloogiad pakuvad sügavamaid värve, realistlikumat kontrastsust ja parimat pildikvaliteeti. Ainulaadne valgussensoriga keskkonna optimeerimise tehnoloogia kohandab teleri pilti ja heli automaatselt vastavalt sinu keskkonnale.Teleri 3840 x 2160 piksliline Ultra HD resolutsioon, kvaliteetne X-Balanced kõlar, nutikas sisu ning mitmed muud lisaomadused teevad sellest telerist hea pildinäitaja igas kodus.

Telia TV digiboksita

Sellele telerile saad Google Play rakenduste poest alla laadida Telia TV rakenduse, mille abil saad Telia TV teenust kasutada ilma digiboksita. Loen lähemalt

  • Motionflow XR tehnoloogia võimaldab nautida sujuvaid ja teravaid detaile isegi kiiresti liikuvate kaadrite korral.
  • Valgussensor optimeerib telepildi heleduse vastavalt ruumitingimustele, suurendades heledust just heledates ruumides ja vähendades seda pimedas, et pakkuda alati täiuslikku vaadet.
  • Teler reguleerib dünaamiliselt ekraani värskendussagedust, et see vastaks mänguseadme muutuvatele kaadrisagedustele, et mäng oleks sujuvam.
  • Google TV kasutajaliides teeb sisu otsimise lihtsamaks ja koondab kokku erinevad striiminguplatvormid.
  • Apple AirPlay, Apple Homekit ja Chromecasti tugi.
  • 2-suunaline mitme asendiga alus võimaldab valida erinevate seadistuste vahel (standard või kitsas).

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend Sony KD-85X85K telerile

Energiamärgis

Tutvu teleri Sony KD-X85K omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel