Samsung Q80C

  • 85'' QLED-teler
  • Tootekood: QE85Q80CATXXH
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Direct Full Array ekraanitehnoloogia pakub enneolematult selgeid ja kirkaid värve.

85-tolline ekraan, 3840 x 2160 piksliline Ultra HD resolutsioon ja kaasaegseim QLED-ekraan tagavad telerivaataja jaoks suurepärase vaatajaelamuse ja tõetruud pildiefektid. Teleri võimas Neural Quantum 4K protsessor aitab sul nautida 4K kogu võimsust tänu 4K AI täiustamisele. See muudab kaadrid automaatselt paremaks hoolimata originaalsisu kvaliteedist. Quantum HDR analüüsib iga kaadrit, et tagada parem kontrastsus, sügavad värvitoonid ja rikkalikud detailid. Quantum Dot tehnoloogia toob välja miljon värvitooni 100%-lise värvimahuga, mistõttu teleril kuvatav pilt on värvipuhas ja tõetruu iga ereduse korral. Disainerid on loonud minimalistliku disainiga täiusliku teleri, mis sulandub ruumi disainiga ja jääb tänu õhukesele korpusele esmapilgul märkamatuks. 85-tollise ekraaniga teleri ekraanilt on mugav vaadata nii televisioonis edastatavat kui ka rakendustes pakutavat sisu. Teleri ekraanile on võimalik kuvada ka telefonist, arvutist kui ka erinevatelt muudelt andmekandjatelt pärit sisu.

  • Direct Full Array ekraani täppisjuhitavate LED-ide kontsentreeritud tsoonid kuvavad sügavaid musti ja puhtaid valgeid toone.
  • Võimas Neural Quantum 4K protsessor aitab sul nautida 4K kogu võimsust tänu 4K AI täiustamisele. See muudab kaadrid automaatselt paremaks hoolimata originaalsisu kvaliteedist.
  • Real Depth Enhancer töötleb nüüd sügavust nii nagu inimsilm, suurendades esiplaanil oleva kontrastsust ja luues 3D-pilte.
  • Quantum HDR+ annab kinosarnase elamuse tänu suurele kontrastile.
  • Naudi suurepärast Dolby Atmose kasutuskogemust, mis haarab su endasse, pakkudes sisu kõrval mitmedimensioonilisit heli.

Kasulikud lingid

Energiamärgis

Tootja kasutusjuhend telerile Samsung Q80C_EST

Tutvu teleri Samsung Q80C omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus