Reolink Argus 3 Pro

  • Tootekood: BWC2K02
Uus
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 20.06.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Nutikas akuga juhtmevaba turvakaamera koos valgustatud liikumisanduri ning sireeniga.

Reolink Argus 3 Pro on akutoitega kaasaskantav turvakaamera, millel on kahe sagedusalaga WiFi ühendus. Muretseda pole tarvis elektrivoolu olemasolu pärast kaamera paigalduskohas, sest kaameral on taaslaetav aku. Turvakaamerale on võimalik lisaks juurde soetada ühilduv päikesepaneel, mis pakub veelgi rohkem mugavust katkematuks toiteks ja valveks. Reolink Argus 3 Pro pakub inimeste ja sõidukite kujundeid analüüsiva kaameratehnoloogia abil täpset tuvastamist ja vähendab seega oluliselt valehäireid tühiste objektide liikumise kohta. Teavitustele on võimalik koheselt reageerida mobiilirakenduse kaudu ning kaameras sisalduva mikrofoni ja kõlari abiga saab kaamera vaateväljas oleva isikuga ka kahepoolselt suhelda. Kõik sündmused saad salvestada automaatselt kas kuni 128 GB MicroSD mälukaardile või Reolink Cloud pilvelahendusse, et suurendada turvalisust ja kättesaadavust. Kaamera on mõeldud kasutamiseks välitingimustes.

  • Turvakaamera on juhtmevaba ja töötab ilma elektrita. Mugavaks aku laadimiseks soovitame juurde soetada päikesepaneeli.
  • Tänu 2K (2560 x 1440 pikslit) resolutsioonile ja sisseehitatud prožektoritele salvestab akukaamera nii päeval kui ka öösel värvilist pilti, pakkudes seeläbi teravaid ja selgeid videomaterjale.
  • Nutikas liikumise tuvastamine - saad hoiatuse, kui kaamera tuvastab inimese või sõiduki liikumise. Samuti saad seadistada, millal soovid teateid sisse lülitada, kas kogu aeg või kindla ajakava alusel.
  • Sisseehitatud mikrofoni ja kõlariga saad kuulata ning rääkida inimesega, keda kaamera reaalajas tabab.
  • Kui kaamera avastab sissetungija, aktiveeruvad selle prožektorid ja sireen ning vajadusel saab seda käivitada käsitsi, et hirmutada potentsiaalset kurjategijat.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend turvakaamerale Reolink Argus B330_EST

Tutvu turvakaamera Reolink Argus 3 Pro omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus