• Tootekood: 920-009411

Logitech MX Keys (SWE)

Lisainfo

Vaiksete ja madalate klahvidega klaviatuur, mis sobib ideaalselt loometöö ja koodi kirjutamise jaoks.

Logitech MX Keys on kompaktne ning minimalistlik klaviatuur, mis muudab sinu töötegemise igapäevaselt mugavamaks. Klaviatuuri madalad klahvid tekitavad sülearvutile omase mugava kasutamiskogemuse. Klahvide suurem stabiilsus vähendab müra ja optimeerib reageerimisvõimet, mistõttu tunned igat klahvivajutust. Sisseehitatud lähendussensorid lülitavad taustvalgustuse sisse kui sõrmed on lähenemas klaviatuurile. Töölaua juurest eemaldudes lülitab klaviatuuri taustavalgustus end ise välja, säästes nii ka akut. Klaviatuuri on lihtne ja kerge ühendada kuni kolme seadmega, mistõttu saad kasutada seda sülearvuti, lauaarvuti või tahvelarvuti jaoks.

  • Klaviatuur peab täislaetuna vastu 10 päeva ja väljalülitatud taustvalgustusega kuni 5 kuud.
  • Taaslaetav USB-C kaabli abil.
  • Taustavalgustuse intensiivsus kohandub automaatselt ümbritsevate valgustingimustega ning seda saab samuti ka manuaalselt seadistada.
  • Tugeva ehitusega klaviatuur, mis ei libise laual.
  • 10 meetrine juhtmeta leviala.
  • Ühilduvad operatsioonisüsteemid: Windows, macOS, Linux 4, iOS ja Android.

Kasulikud lingid

Tutvu Logitech MX klaviatuuri omadustega

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.