• Tootekood: S80QY.DEUSLLK

LG S80QY

Uus

Lisainfo

Tõeliselt kaasahaarav 3.1.3 kanaliga kinoheli.

LG S80QY ribakõlar pakub selget ja kaasahaaravat heli ning täiustab ruumilise heli kogemust. Seadmel on 3.1.3-kanaline heli, 480 W võimsust ja kolm tagumist ülespoole suunatud kõlarit ning juhtmevaba bassikõlar. Suur juhtmevaba bassikõlar tagab sügava ja valju bassi iga muusikapala, saate ja filmi kuulamise ajal. Soundbar sobib ideaalselt kokku LG teleriga, kuna seadmel on TV Sound Mode Share funktsioon, mis kasutab LG teleri heliprotsessorit, et analüüsida sinu lemmiksisu ja luua selgem ning parem heli. Ribakõlar edastab 4K sisu, sealhulgas HDR- ja Dolby Vision formaati minimaalsete kadudega kvaliteedis või jõudluses, et pakkuda täiuslikku pildi- ja helikogemust. AI Sound Pro analüüsib LG ribakõlari intelligentse algoritmi sisu, et pakkuda optimaalset heli, olenemata sellest, mida parasjagu vaatate. Ribakõlaril on ainulaadne ruumi kalibreerimise funktsioon, mis tasakaalustub heliseadeid sinu ruumiga.

  • Kõrge eraldusvõimega heli sisaldab 96 kHz võttesagedust ja 24-bitist sügavust, mis tagavad täpsema heli ja nauditavama kuulamiskogemuse.
  • Soundbar toetab tehnoloogiaid VRR (Variable Refresh Rate) ja ALLM (Auto Low Latency Mode), et kohandada kaadrisageduse muutusi ja vähendada pildi lainetamist.
  • LG teleripuldiga saab mugavalt juhtida ka ribakõlarit.
  • Soundbari korpuse ülemised ja alumised osad on valmistatud ringlussevõetud plastist.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend ribakolarile LG S80QY_EST

Tutvu ribakõlari LG S80QY omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.