• Код товара: S80QY.DEUSLLK

LG S80QY

Новый

Дополнительная информация

Tõeliselt kaasahaarav 3.1.3 kanaliga kinoheli.

LG S80QY ribakõlar pakub selget ja kaasahaaravat heli ning täiustab ruumilise heli kogemust. Seadmel on 3.1.3-kanaline heli, 480 W võimsust ja kolm tagumist ülespoole suunatud kõlarit ning juhtmevaba bassikõlar. Suur juhtmevaba bassikõlar tagab sügava ja valju bassi iga muusikapala, saate ja filmi kuulamise ajal. Soundbar sobib ideaalselt kokku LG teleriga, kuna seadmel on TV Sound Mode Share funktsioon, mis kasutab LG teleri heliprotsessorit, et analüüsida sinu lemmiksisu ja luua selgem ning parem heli. Ribakõlar edastab 4K sisu, sealhulgas HDR- ja Dolby Vision formaati minimaalsete kadudega kvaliteedis või jõudluses, et pakkuda täiuslikku pildi- ja helikogemust. AI Sound Pro analüüsib LG ribakõlari intelligentse algoritmi sisu, et pakkuda optimaalset heli, olenemata sellest, mida parasjagu vaatate. Ribakõlaril on ainulaadne ruumi kalibreerimise funktsioon, mis tasakaalustub heliseadeid sinu ruumiga.

  • Kõrge eraldusvõimega heli sisaldab 96 kHz võttesagedust ja 24-bitist sügavust, mis tagavad täpsema heli ja nauditavama kuulamiskogemuse.
  • Soundbar toetab tehnoloogiaid VRR (Variable Refresh Rate) ja ALLM (Auto Low Latency Mode), et kohandada kaadrisageduse muutusi ja vähendada pildi lainetamist.
  • LG teleripuldiga saab mugavalt juhtida ka ribakõlarit.
  • Soundbari korpuse ülemised ja alumised osad on valmistatud ringlussevõetud plastist.
Загрузка данных

Обращаем внимание на то, что рассрочка – это услуга финансирования (потребительский кредит). Услугу рассрочки оказывает Telia Eesti AS (номер разрешения на деятельность услуги финансирования: 4.1-1/17, адрес: Мустамяэ теэ 3, 15033, Таллинн). До заключения сделки внимательно ознакомьтесь с условиями рассрочки, при необходимости посоветуйтесь со специалистом. Ставка затратности кредита составляет 26,23% в год на следующих показательных условиях: цена товара при оплате сразу – 500 €, плата за договор – 19,90 €; срок договора потребительского кредита – 48 месяцев; фиксированная процентная ставка, рассчитываемый ежемесячно с остатка кредита, – 21,9%. Общая сумма, выплачиваемая потребителем, – 779,85 €, в нее входит: платежи за товар – 500 €; расход по интрессу – 259,95 €; плата за договор – 19,90 €.