Sony WH-CH720N

  • Tootekood: WHCH720NL.CE7

1. Valin omadused

Toote värv: sinine
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Pika akukestvusega kerged ja mürasummutavad kõrvaklapid.

Sony WH-CH720N on mugavad ja kerged juhtmevabad kõrvaklapid, millel on kuni 35 tundi aku kestvus ning Bluetooth tugi. Kõrvaklappidel on pehmete kõrvapatjadega disain ja kohandatav peapael, mistõttu saad klappe kasutada ka pikemaajalisel muusika kuulamisel, ilma et klapid liiga palju kõrvadele survet avaldaks. Klappide tuulemüra vähendav disain edastab häält selgelt isegi tuulise ilmaga. Integreeritud V1 protsessor häälestab heli tasakaalustatult madalatest kuni kõrgete sagedusteni välja loomuliku ja selge vokaaliga. Kõrvaklapid analüüsivad iga kuulaja kõrvakuju individuaalselt, tagades sellega 360 kraadi heli. Lisaks on klappidel integreeritud mikrofon, mis aitab mugavalt teha käed-vabad kõnesid ning kasutada Alexa või Google Assistanti häälassistenti.

  • Mikrofonid ja Dual Noise Sensor tehnoloogia blokeerivad ümbritsevat heli kõikjal.
  • Adaptive Sound Control on nutikas funktsioon, mis tunneb ära, kus parasjagu asud ning kohandab seejärel ümbritseva heli seadeid, et kuulamiskogemus oleks alati ideaalne.
  • Kõrvaklappide kasutusaeg on kuni 35 tundi. Ilma mürasummutava funktsioonita on klapid loodud kestma kuni 50 tundi.
  • Kiirlaadimine - 10 minuti laadimisega 60 minutit kasutusaega.
  • Tänu Fast Pair ja Swift Pair tehnoloogiatele saab kõrvaklapid nutitelefoni ning sülearvutiga ühendada kiirelt ja murevabalt. Kõrvaklapid võib ühendada kahe erineva Bluetooth-seadmega korraga ning vastavalt vajadusele kõne või muusika allikat vahetada.

Kasulikud lingid

Tootja kiirjuhend kõrvaklappidele Sony WH-CH720N_EST

Tutvu kõrvaklappide Sony WH-CH720N omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus