Apple iMac 24" M3 256 GB (RUS)

  • Tootekood: MQRC3RU/A

1. Valin omadused

Toote värv: sinine
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Pilkupüüdev, ülimalt õhukese disainiga, kompaktne ning võimas arvuti.

24-tollise ereda ja terava 4,5K Retina ekraani ning elegantse disainiga Apple iMac töötab võimsal kaheksatuumalisel M3 kiibil. Ekraani 4,5K eraldusvõime toob esile selge ja terava pildi ning tänu 500-nitilisele heledusele särab ekraan ülima detailsusega. P3 lai värvigamma äratab kõik kaadrid ellu rohkem kui miljardi värviga. Tänu M3-põlvkonna kiibi jõudlusele on monitor-arvuti eriti sobilik graafilise disaini, videomontaaži ja muude ressursinõudlike ülesannete jaoks, tagades sujuvuse ka igapäevatoimingutes. M3 kiip ja macOS Sonoma operatsioonisüsteem muudavad iMaci üheskoos erakordselt võimekaks, tõhusaks ja turvaliseks. Arvuti ärkab hetkega, rakendused käivituvad välgukiirusel ning kogu süsteem töötab kiirelt ja sujuvalt. 8 GB põhimälu ning 256 GB mahuga SSD ketas pakuvad rikkalikku salvestamisruumi sinu piltidele, videotele ning arvukatele rakendustele. iMaci audiosüsteem pakub rikkalikku heli ja sügavat bassi, mis viib filmide, muusika ja muu sisu nautimise täiesti uuele tasemele. Arvuti töötab macOS Sonoma operatsioonisüsteemil.

  • 24-tollisel 4,5K Retina-ekraanil naudid suurt pilti kogu detailiderohkuses.
  • M3 süsteemikiip - see toob ühele kiibile kokku protsessori, graafika, mälu ja palju muudki.
  • Kaheksatuumaline graafikaprotsessor.
  • 1080p FaceTime HD-kaameraga näitad ennast alati parimast küljest - nii töökõnedes kui ka sõpradega vesteldes. Sisseehitatud pildisignaaliprotsessoriga M3 kiip tõstab märkimisväärselt pildi kvaliteeti, analüüsides ja lihvides iga pikslit rohkem kui triljoni toiminguga sekundis.
  • Stuudiokvaliteediga kolme mikrofoni komplekt vähendab kaja ja kiiremoodustamise tehnoloogia vähendab märkimisväärselt taustamüra.
  • Kuue kõlariga helisüsteem paneb ruumi kõlama.

Kasulikud lingid

Tutvu monitor-arvuti Apple iMac omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tootja kasutusjuhend lauaarvutile Apple iMac_EST

Tehnilised andmed

Toote saadavus