• 29'' LED-monitor
  • Tootekood: 29WQ600-W.AEU

LG WQ600-W

Lisainfo

Detailne kontrastsus ja elutruud värvid selle UltraWide monitoriga.

Monitor ehk kuvar on seade, mille ekraanil näidatakse sellega ühendatud seadmest infot. See on hädavajalik seade lauaarvuti kasutamiseks ning samuti on seda võimalik ühendada näiteks sülearvutiga, kui on vaja näha sisu suuremal ekraanil. 29-tollise IPS ekraaniga LG WQ600-W monitoril on 2560 x 1080 piksline resolutsioon, 5 ms reageerimisaeg ja 178°/178° vaatenurk. Ühenduvus HDMI, DisplayPort või USB-C liidese kaudu tagab, et monitor on igas töökohas alati kasutusvalmis. USB-C liides võimaldab kuvada nii ekraani sisu kui ka mugavalt arvutit laadida. LG WQ600-W toetab kõrge dünaamilise vahemiku standardit HDR10, toetades täpseid värvi- ja heledustasemeid, mis laseb vaatajatel nautida ekraanilt detailseid värve. Tänu oma 33% laiemale ekraaniruumile saab monitoril mitme programmiga tõhusalt töötada, ilma programmiaknaid avamata ja sulgemata. Monitoris olev lugemisrežiim reguleerib ekraani värvitemperatuuri ja heledust, mis vähendab silmade väsimist ja tagab monitorilt dokumentide lugemisel mugavust.

  • 100 Hz värskendussagedus.
  • IPS ekraan tagab erksad ja ühtlased värvid iga nurga alt vaadates.
  • 1 ms MBR (liikumishägu vähendus) aitab mängimist sujuvamaks muuta, vähendades hägusust ja järelkujutisi. Võimalus eristada sündmuste keerises dünaamilisi ja kiiresti liikuvaid objekte võib anda mänguritele võistluses eelise.
  • AMD FreeSync tehnoloogia muudab kõrge resolutsiooniga mängudes liikumise sujuvamaks ja ühtlasemaks. See vähendab pildi lainetamise ja hüplemise probleemi.
  • Tööala kohandamiseks saab ekraani osadeks jaotada ja muuta monitori põhisätteid kõigest paari hiireklõpsuga.
  • Mugav ühe USB-C kaabliga ühendus.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend monitorile LG WQ600-W_EST

Tutvu monitori LG WQ600-W omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.