• 29'' LED-monitor
  • Код товара: 29WQ600-W.AEU

LG WQ600-W

Дополнительная информация

Detailne kontrastsus ja elutruud värvid selle UltraWide monitoriga.

Monitor ehk kuvar on seade, mille ekraanil näidatakse sellega ühendatud seadmest infot. See on hädavajalik seade lauaarvuti kasutamiseks ning samuti on seda võimalik ühendada näiteks sülearvutiga, kui on vaja näha sisu suuremal ekraanil. 29-tollise IPS ekraaniga LG WQ600-W monitoril on 2560 x 1080 piksline resolutsioon, 5 ms reageerimisaeg ja 178°/178° vaatenurk. Ühenduvus HDMI, DisplayPort või USB-C liidese kaudu tagab, et monitor on igas töökohas alati kasutusvalmis. USB-C liides võimaldab kuvada nii ekraani sisu kui ka mugavalt arvutit laadida. LG WQ600-W toetab kõrge dünaamilise vahemiku standardit HDR10, toetades täpseid värvi- ja heledustasemeid, mis laseb vaatajatel nautida ekraanilt detailseid värve. Tänu oma 33% laiemale ekraaniruumile saab monitoril mitme programmiga tõhusalt töötada, ilma programmiaknaid avamata ja sulgemata. Monitoris olev lugemisrežiim reguleerib ekraani värvitemperatuuri ja heledust, mis vähendab silmade väsimist ja tagab monitorilt dokumentide lugemisel mugavust.

  • 100 Hz värskendussagedus.
  • IPS ekraan tagab erksad ja ühtlased värvid iga nurga alt vaadates.
  • 1 ms MBR (liikumishägu vähendus) aitab mängimist sujuvamaks muuta, vähendades hägusust ja järelkujutisi. Võimalus eristada sündmuste keerises dünaamilisi ja kiiresti liikuvaid objekte võib anda mänguritele võistluses eelise.
  • AMD FreeSync tehnoloogia muudab kõrge resolutsiooniga mängudes liikumise sujuvamaks ja ühtlasemaks. See vähendab pildi lainetamise ja hüplemise probleemi.
  • Tööala kohandamiseks saab ekraani osadeks jaotada ja muuta monitori põhisätteid kõigest paari hiireklõpsuga.
  • Mugav ühe USB-C kaabliga ühendus.
Загрузка данных

Обращаем внимание на то, что рассрочка – это услуга финансирования (потребительский кредит). Услугу рассрочки оказывает Telia Eesti AS (номер разрешения на деятельность услуги финансирования: 4.1-1/17, адрес: Мустамяэ теэ 3, 15033, Таллинн). До заключения сделки внимательно ознакомьтесь с условиями рассрочки, при необходимости посоветуйтесь со специалистом. Ставка затратности кредита составляет 26,23% в год на следующих показательных условиях: цена товара при оплате сразу – 500 €, плата за договор – 19,90 €; срок договора потребительского кредита – 48 месяцев; фиксированная процентная ставка, рассчитываемый ежемесячно с остатка кредита, – 21,9%. Общая сумма, выплачиваемая потребителем, – 779,85 €, в нее входит: платежи за товар – 500 €; расход по интрессу – 259,95 €; плата за договор – 19,90 €.