• 32'' LED-monitor
  • Tootekood: LS32BM701UUXEN

Samsung Smart M7

Lisainfo

Võimekas monitor, millel on nutiteleri funktsionaalsused.

Monitor ehk kuvar on seade, mille ekraanil näidatakse sellega ühendatud seadmest infot. See on hädavajalik seade lauaarvuti kasutamiseks ning samuti on seda võimalik ühendada näiteks sülearvutiga, kui on vaja näha sisu suuremal ekraanil. 32’’ Samsungi monitoril on 3840 x 2160 piksline resolutsioon, 4 ms reageerimisaeg ja 178°/178° vaatenurk. Monitoriga on tagatud suurepärane 4K pildikvaliteet nii päeval kui ka ööl, kuna selle sensor tuvastab ümbritseva valguse, et automaatselt reguleerida ekraani eredust. Nii saad näha tumedaid pilte silmi pingutamata ka eredas päevavalguses. Monitoriga saab mugavalt tööd teha ka arvutivabalt, lihtsalt kasuta internetti, muuda faile ja tööta oma projektide kallal. Töörežiimiga pääsed teisele arvutile ligi kaugjuhtimise teel ning saad mugavalt kasutada Microsoft 365 programme ja ühendada Samsungi mobiiliseadmed tänu Samsung DeX-lahendusele. Ühenduvus HDMI või USB-C liidese kaudu taga, et monitor on igas töökohas kasutusvalmis. USB-C liides võimaldab mugavalt laadida, andmeid üle kanda ja kuvada seadmete vahel ekraani sisu ning tänu sellele on töökeskkond alati puhas ja segadusevaba.

  • Monitoril on sisseehitatud kõlarid, mis tagavad rikkaliku ja realistliku heli, et saaksid nautida parimat kasutajakogemust. Kohanduva heli funktsioon muudab helid vastavalt kuvatavale sisule.
  • 21:9 kuvasuhtega ülilai mänguvaade.
  • Auto Source Switch+ funktsiooni abil tuvastab ekraan seadmed ühendamise hetkel ning kuvab õiget signaali. Nii ei pea sa monitori seadetest õiget sisendit otsima.
  • Netflix, Youtube ja teised voogedastusteenused on käeulatuses ekraani WiFiga ühendamise järel.
  • Far Field Voice funktsioon võimaldab aktiveerida häälassitenti oma hääle abil. Kaugusest saad anda käsu, öeldes, mida vajad. Ekraaniga töötab nii Bixby kui ka Amazon Alexa häälassistent.
  • AirPlay abil saad Apple’i seadmed juhtmevabalt monitoriga ühendada ning vaadata oma lemmiksisu suurel ekraanil.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend Samsung M seeria Smart monitorile_EST

Energiamärgis

Tutvu monitori Samsung M7 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Seadme värv: valge
Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.