• 32'' LED-monitor
  • Код товара: LS32BM701UUXEN

Samsung Smart M7

Дополнительная информация

Võimekas monitor, millel on nutiteleri funktsionaalsused.

Monitor ehk kuvar on seade, mille ekraanil näidatakse sellega ühendatud seadmest infot. See on hädavajalik seade lauaarvuti kasutamiseks ning samuti on seda võimalik ühendada näiteks sülearvutiga, kui on vaja näha sisu suuremal ekraanil. 32’’ Samsungi monitoril on 3840 x 2160 piksline resolutsioon, 4 ms reageerimisaeg ja 178°/178° vaatenurk. Monitoriga on tagatud suurepärane 4K pildikvaliteet nii päeval kui ka ööl, kuna selle sensor tuvastab ümbritseva valguse, et automaatselt reguleerida ekraani eredust. Nii saad näha tumedaid pilte silmi pingutamata ka eredas päevavalguses. Monitoriga saab mugavalt tööd teha ka arvutivabalt, lihtsalt kasuta internetti, muuda faile ja tööta oma projektide kallal. Töörežiimiga pääsed teisele arvutile ligi kaugjuhtimise teel ning saad mugavalt kasutada Microsoft 365 programme ja ühendada Samsungi mobiiliseadmed tänu Samsung DeX-lahendusele. Ühenduvus HDMI või USB-C liidese kaudu taga, et monitor on igas töökohas kasutusvalmis. USB-C liides võimaldab mugavalt laadida, andmeid üle kanda ja kuvada seadmete vahel ekraani sisu ning tänu sellele on töökeskkond alati puhas ja segadusevaba.

  • Monitoril on sisseehitatud kõlarid, mis tagavad rikkaliku ja realistliku heli, et saaksid nautida parimat kasutajakogemust. Kohanduva heli funktsioon muudab helid vastavalt kuvatavale sisule.
  • 21:9 kuvasuhtega ülilai mänguvaade.
  • Auto Source Switch+ funktsiooni abil tuvastab ekraan seadmed ühendamise hetkel ning kuvab õiget signaali. Nii ei pea sa monitori seadetest õiget sisendit otsima.
  • Netflix, Youtube ja teised voogedastusteenused on käeulatuses ekraani WiFiga ühendamise järel.
  • Far Field Voice funktsioon võimaldab aktiveerida häälassitenti oma hääle abil. Kaugusest saad anda käsu, öeldes, mida vajad. Ekraaniga töötab nii Bixby kui ka Amazon Alexa häälassistent.
  • AirPlay abil saad Apple’i seadmed juhtmevabalt monitoriga ühendada ning vaadata oma lemmiksisu suurel ekraanil.

Полезные ссылки

Руководство пользователя для Samsung M серии Smart монитора_RUS

Цвет устройства: белый
Загрузка данных

Обращаем внимание на то, что рассрочка – это услуга финансирования (потребительский кредит). Услугу рассрочки оказывает Telia Eesti AS (номер разрешения на деятельность услуги финансирования: 4.1-1/17, адрес: Мустамяэ теэ 3, 15033, Таллинн). До заключения сделки внимательно ознакомьтесь с условиями рассрочки, при необходимости посоветуйтесь со специалистом. Ставка затратности кредита составляет 26,23% в год на следующих показательных условиях: цена товара при оплате сразу – 500 €, плата за договор – 19,90 €; срок договора потребительского кредита – 48 месяцев; фиксированная процентная ставка, рассчитываемый ежемесячно с остатка кредита, – 21,9%. Общая сумма, выплачиваемая потребителем, – 779,85 €, в нее входит: платежи за товар – 500 €; расход по интрессу – 259,95 €; плата за договор – 19,90 €.