• Tootekood: MKHT3EL/A

Apple Watch Series 7 41 mm GPS + LTE (alumiinium)

eSIM
Lõpumüük

Lisainfo

Vastupidav Apple Watch Series 7 nutikell, mille ekraan on 40% õhema äärega.

Apple Watch Series 7 on eSIMi toega nutikell, mis toob kõned ja interneti otse sinu randmele. Kellaga saad helistada ja internetti kasutada ka õues hobidega tegeledes, telefoni võid rahulikult koju jätta. Apple Watch Series 7 pakub just sulle sobiva treeningrežiimi ja mõõdab spordialasid nagu jooksmine, ujumine, jooga või rattasõit harrastades igat sinu liigutust. Täiustatud Retina ekraan on alati sisselülitatud ning oluliselt heledam ka õues. Nii näed numbrilaual olevat teavet hõlpsamini, ilma et peaksid kella äratamiseks isegi rannet tõstma. Kella ekraan on tugevam kui ühelgi varasemal Apple Watch mudelil, mistõttu on see pragunemiskindel ja IP6X sertifikaadiga. Lisaks võimaldab Apple Watch Series 7 nutikell mõõta vere hapnikusisaldust innovaatilise anduri ja rakenduste abil. Nende abil saad teada, kui hästi su keha hapnikku omastab ning kui palju hapnikku kehasse laiali kantakse. Rakenduse Heart Rate abil saab kell kontrollida su südant ja hoiatada sind ebaregulaarsuste ja rütmihäirete eest. Nii saad enda eest hoolt kanda ja vajadusel arstiga konsulteerida. Sleepi rakendus aitab sul minna magama iga päev samal ajal ja jälgida oma magamisharjumusi ööst öösse, et luua endale õige unerutiin.

 • MultiSIMi teenusega saad liituda mugavalt otse kellast. Vaatan juhendit
 • Vasta kõnedele telefoni asukohast hoolimata.
 • Ujumiskindel disain.
 • Läbi aegade kõige tugevam kaitseklaas, mis on 50% paksem.
 • Ekraani erksust on tõstetud 70% võrra.
 • Kuni 33% kiirem laadimine võrreldes eelmise Watch Series 6 mudeliga.
 • 8-minutilise laadimisega saab kella kasutada kuni 8 tundi.
 • Tervisefunktsioonid: vere hapnikusisalduse mõõtmine, pulsi mõõtmine, une jälgimine, treeningute mõõtmine.
 • Kell tuvastab raskelt kukkumise ja helistab automaatselt hädaabisse.
 • Mugavam kirjutamine tänu ekraanil tõmbamise funktsioonile QuickPath.
 • Kuula lemmikmuusikat, saateid ja heliraamatuid läbi interneti.

Kasulikud lingid

Tutvu Apple Watch Series 7 nutikella omadustega

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Apple Watch 7 – mis on erinev eelmise mudeliga?

Apple on oma käekelladega jõudnud juba 7-nda generatsioonini. Seekordne väljalase toob meile varasemate põlvkondadega võrreldes peamise uuendusena vaid suurema ja parema ekraani. Kuid etteruttavalt öeldes, muudab see kella kasutamise tunduvalt lihtsamaks ja mugavamaks.   Disain   Esmapilgul pole disaini osas suuri muudatusi toimunud ja eemalt vaadates paistab uus mudel vanaga päris sarnane. Säilinud on nii…

Toote värv: roheline
Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.