Apple Watch Series 8 45 mm GPS + LTE (alumiinium)

  • Tootekood: MNK73EL/A
Lõpumüük

1. Valin omadused

Toote värv: beež/kuldne
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Võimas ja vastupidav Apple Watch Series 8 nutikell, millel on kehatemperatuuri mõõtev sensor ning autoõnnetust äratundev funktsioon.

Apple Watch Series 8 on eSIMi toega nutikell, mis toob kõned ja interneti otse sinu randmele. Kellaga saad helistada ja internetti kasutada ka õues hobidega tegeledes, telefoni võid rahulikult koju jätta. Alati sisselülitatud erk Retina ekraan kuvab kellal kuvatavat sisu alati selgelt ja hõlpsasti loetavalt, isegi siis kui ranne on all. Kellal on tugev ekraan, mistõttu on see pragunemiskindel ja IP6X sertifikaadiga. Apple Watch Series 8 nutikell mõõdab vere hapnikusisaldust ning selle abil saad teada, kui hästi su keha hapnikku omastab ning kui palju hapnikku kehasse laiali kantakse. EKG rakendus aitab tuvastada ebatavaliselt kõrge või madala südame löögisageduse ning hoiatab ebakorrapärasest südamerütmist. Kehatemperatuuri mõõtev sensor aitab parandada und ning teeb naiste tervise ja menstruaalse tsükli jälgimise lihtsaks. Sleep rakendus aitab sul minna magama iga päev samal ajal ja jälgida oma magamisharjumusi ööst öösse, et luua endale õige unerutiin. Tänu kiirendusmõõturile ja täiustatud 3-teljelisele güroskoobile suudab Apple Watch Series 8 tuvastada, kui oled sattunud raskesse autoõnnetusse. Kell ühendab sind hädaabikeskusega, edastab dispetšerile su asukoha ja teavitab su hädaabikontakte.

  • MultiSIMi teenusega saad liituda mugavalt otse kellast. Vaatan juhendit
  • Vasta kõnedele telefoni asukohast hoolimata.
  • Tervisefunktsioonid: EKG mõõtmine, vere hapnikusisalduse mõõtmine, pulsi mõõtmine, kehatemperatuuri mõõtmine, une jälgimine, treeningute mõõtmine.
  • Kell tuvastab raske autoavarii ja helistab automaatselt hädaabisse.
  • Menstruaaltsükli jälgimine.
  • Aku kestvus kuni 36 tundi vähese energiatarbe režiimiga.
  • Kuula lemmikmuusikat, saateid ja heliraamatuid läbi interneti.
  • Ujumiskindel disain.

Kasulikud lingid

Tutvu nutikella Apple Watch Series 8 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tootja kasutusjuhend nutikellale Apple Watch Series 8_EST

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Telia kliendid saavad esimeste seas maailmas kasutada Apple Watchi ka rändluses

Telia MultiSIM teenuse kliendid saavad alates eelmise aasta lõpust kasutada oma Apple Watchi täisfunktsionaalsust (sh kõned ja internet) ka mitmetes välisriikides, kus Telia pakub 4G kõneside ehk VoLTE rändlust.   Nimelt hakkas Apple oktoobri lõpus pakkuma oma nutitelefonidele ja -kelladele tarkavarauuendust, mis võimaldab kasutada Apple Watchi ka rändluses viibides. Telia Eesti on seejuures üks esimesi…

Tehnilised andmed

Toote saadavus