Apple Watch Ultra 49 mm GPS + LTE (titaan) M Alpine rihmaga

 • Tootekood: MQFR3EL/A
Lõpumüük

1. Valin omadused

Toote värv: beež
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Vastupidav ja võimekas Apple Watch nutikell.

Apple Watch Ultra nutikell on mõeldud spordientusiastidele, kes harrastavad erinevaid ekstreemsusi nagu mängironimine, matkamine, sukeldumine jpm. Kellal on tugev titaanist korpus ning see on disainitud olema vastupidav ka kõige äärmuslikemates keskkondades, kus tuleb toime tulla erinevate kõrguste ja temperatuuridega. Watch Ultra on eSIMi toega, mistõttu toob ta kõned ja interneti otse sinu randmele. Kellaga saad helistada ja internetti kasutada ka õues hobidega tegeledes, telefoni võid rahulikult koju jätta. Action nupp annab kiire ja füüsilise kontrolli mitmesuguste funktsioonide üle. Nupp on kohandatav ja sellega saab juhtida treeningut, märkida kompassis oma teekonnapunkti või alustada sukeldumist. Kahesageduslik GPS-süsteem tagab hämmastava positsioneerimistäpsuse ka kõige keerulisemas kohas. GPS-süsteemi andmed pakuvad väga täpset infot ja arvutusi vahemaade, tempo ja marsuudi osas. Kella täpne kompass pakub vaateid ja funktsioone, mis viivad randmelt orienteerumise uutesse kõrgustesse. Juhul kui eksid matkates loodusesse ära või vigastad end ning pead seeläbi tähelepanu enda peale tõmbama, siis hoides Action nuppu all, saad aktiveerida sireeni, mida on kuulda kuni 180 meetri kaugusele. Apple Watch Ultra peidab endas ka sügavusmõõturit, mis pakub andmeid ja funktsioone akvalangistidele ja sukeldujatele. Kell jagab infot kellaaja, hetkeloleva sügavuse, veetemperatuuri, maksimaalse sügavuse ja vee all viibimise kestvuse osas. Lisaks mõõdab nutikell vere hapnikusisaldust ning selle abil saad teada, kui hästi su keha hapnikku omastab ning kui palju hapnikku kehasse laiali kantakse. EKG rakendus aitab tuvastada ebatavaliselt kõrge või madala südame löögisageduse ning hoiatab ebakorrapärasest südamerütmist. Kehatemperatuuri mõõtev sensor aitab parandada und ning teeb naiste tervise ja menstruaalse tsükli jälgimise lihtsaks. Sleep rakendus aitab sul minna magama iga päev samal ajal ja jälgida oma magamisharjumusi ööst öösse, et luua endale õige unerutiin. Tänu kiirendusmõõturile ja täiustatud 3-teljelisele güroskoobile suudab Apple Watch Ultra tuvastada, kui oled sattunud raskesse autoõnnetusse. Kell ühendab sind hädaabikeskusega, edastab dispetšerile su asukoha ja teavitab su hädaabikontakte.

 • MultiSIMi teenusega saad liituda mugavalt otse kellast. Vaatan juhendit
 • Vasta kõnedele telefoni asukohast hoolimata.
 • Suur ja ere alati sisselülitatud Retina ekraan.
 • Seadmele on lisatud teine kõlar, et kellaga saaks paremini rääkida looduses, tuulises keskkonnas ja ekstreemsetes olukordades.
 • Kolm mikrofoni, et kasutajat oleks paremini kuulda.
 • Kell tuvastab raske autoavarii ja helistab automaatselt hädaabisse.
 • Aku kestvus kuni 60 tundi vähese energiatarbe režiimiga.
 • Kuula lemmikmuusikat, saateid ja heliraamatuid läbi interneti.
 • IP6X ja MIL-STD 810H standardid.
 • Sukeldumiskindel disain – kell on veekindel kuni 100 meetrit.
 • Töötemperatuur -20° kuni +55° C.
 • Medium rihmaga sobib 145 - 190 mm ümbermõõduga randmele.

Kasulikud lingid

Tutvu nutikella Apple Watch Ultra omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tootja kasutusjuhend nutikellale Apple Watch Ultra_EST

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

4 põhjust osta Apple Watch Ultra (ja 3 põhjust mitte osta)

Apple Watch nagu mistahes teine Apple’i toode on tavaliselt saanud palju kriitikat neilt, kes Apple tooteid ise ei kasuta ning õunafirma ökosfääri ei kuulu. Neile, kes aga kasutavad Apple tooteid, on Apple kell mitmetel põhjustel parim valik ning Apple Watch Ultra omakorda on teistest Apple kelladest peajagu üle. Kohe seletame, miks tasub eelistada just kella…

Tehnilised andmed

Toote saadavus