Huawei Watch 4 Pro

  • Tootekood: 55020AMG
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 02.06.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Titaanist Huawei nutikell, millega saab kasutada Telia MultiSIM teenust ning helistada telefonist sõltumata.

Minimalistliku ja klassikalise disainiga Huawei Watch 4 Pro nutikell, mis on LTE toega ning omab eSIM tehnoloogiat, mille abil saab sellega helistada, sõnumeid saata ning kasutada arvukalt muid rakendusi, kus iganes ka viibid ja seda täielikult sõltumata sellest, kas telefon on läheduses või telefoni aku piisavalt laetud. Huawei Watch 4 Pro on valmistatud lennundusklassi titaanist, mis teeb ta äärmiselt vastupidavaks igas olus. Kell on varustatud mitmete erinevate tervise- ja treeningfunktsioonidega ning sobib seetõttu ideaalselt aktiivse elustiiliga inimestele. Funktsioonid nagu pulsisageduse- ja vere hapnikusisalduse mõõtmine, stressi jälgimine, uneanalüüs ja treeningnõustaja pakuvad täielikku ülevaadet sinu tervislikust seisundist igal ajahetkel. Tänu 8-kanalilisele südame löögisageduse sensorile ja EKG signaali kogumisele, jagab kell hoiatusi, kui sinu südamelöökide sagedus kaldub liiga kõrgele või madalale või kui tuvastatakse südamerütmihäireid. Mägimatkamiseks loodud kella numbrilaud kuvab matkamisest vajalikke andmeid nagu kõrgus merepinnast, õhurõhk, sammude arv, asukoht ja vere hapnikusisaldus. Juhul kui oled kaotanud suuna, siis saab kaardil lülitada sisse tagasitee funktsioon, et saaksid turvaliselt tagasi jõuda oma alguspunkti. Lisaks saab nutikellal seada aktiivsusringide jaoks eraldi eesmärgid nagu põletatud kalorid, treeningaeg ja aktiivsed tunnid ning jälgida neid igapäevaselt.

  • NB! Nutikella aku kestvus oleneb seadme kasutusest. Tavakasutuse korral on aku kestvuseks kuni 4,5 päeva.
  • Rohkem kui 100 spordirežiimi nagu jooksmine, jalgrattasõit, matkamine, ujumine ja suusatamine.
  • Health Glance rakendus jälgib korraga seitset põhinäitajat, sealhulgas pulsisagedust, vere hapnikusisalduse taset, hingamise ülevaadet ja südametervist.
  • Kell annab märku, kui mõne pereliikme südame löögisagedus ja vere hapnikusisaldus on ebakorrapärased ning aitab tuvastada, kui pereliige on kukkunud, kuvades automaatset hädaabikõne võimalust.
  • Sisseehitatud hingamisharjutuste funktsioon aitab parandada hingamistehnikat, mis omakorda aitab paremini lõõgastuda ja stressi maandada.
  • Titaanist korpus ja safiirist ekraaniklaas.
  • IP6X vee- ja tolmukindel disain.
  • 15-minutiline juhtmeta kiirlaadimine annab juurde aku kestvust terveks päevaks. Kella täislaadimiseks kulub vaid 60 minutit.
  • Ühildub nii Android kui ka iOS nutitelefonidega.

Kasulikud lingid

Tutvu nutikella Huawei Watch 4 Pro omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus