Huawei Watch GT 4 41 mm Classic

  • Tootekood: 55020BJB
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 28.06.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Stiilse disainiga veekindel nutikell, mille aku kestab kuni nädal.

Huawei Watch GT 4 nutikell on oma minimalistliku ja vastupidava disainiga ideaalne kaaslane sise- ja vabaõhutegevusteks. Kellal on uuendatud numbrilauade kohandamist, mistõttu saad luua endale meelepärase stiili, värvilahendusega ja funktsioonidega silmapaistva numbrilaua. Seade jälgib sinu südant TruSeen 5.5+ pulsiseiretehnoloogiaga. Täiustatud Huawei TruSeen 5.5+ pulsisagedusega saad õigeaegseid hääl- või vibratsioonmeeldetuletusi, kui pulss kaldub tavapärasest kõrvale. Uus Stay Fit rakendus aitab ühe pilguga jälgida, kui palju kaloreid oled tarbinud, kasutades selleks kõrgetasemelisi mõõdikuid nagu reaalajas kalorite tarbimine, aktiivsed kalorid, puhkekalorid ja kaloridefitsiit. Kell on varustatud mitmete erinevate tervise- ja treeningfunktsioonidega ning sobib seetõttu ideaalselt aktiivse elustiiliga inimestele. Funktsioonid nagu pulsisageduse- ja vere hapnikusisalduse mõõtmine, stressi jälgimine, uneanalüüs ja treeningnõustaja pakuvad täielikku ülevaadet sinu tervislikust seisundist igal ajahetkel. Kellal on kaheribaline viiesüsteemne GNSS-positsioneerimine, mis aitab hoida sind õigel teekonnal nii tänavatel, parkides kui ka elamute vahel. Lisaks saab nutikellal seada aktiivsusringide jaoks eraldi eesmärgid nagu põletatud kalorid, treeningaeg ja aktiivsed tunnid ning jälgida neid igapäevaselt.

  • NB! Nutikella aku kestvus oleneb seadme kasutusest. Tavakasutuse korral on aku kestvuseks kuni 4 päeva.
  • Kaheksanurkne disain.
  • Mugav mitme asjaga korraga tegelemine - kellaga saad mugavalt erinevate rakenduste vahel seigelda või samal ajal kasutada GPS navigatsiooni ja treeningrežiimi.
  • Rohkem kui 100 spordirežiimi nagu jooksmine, jalgrattasõit, matkamine, ujumine ja suusatamine.
  • Huawei TruSleep 3.0 une jälgimisüsteem aitab tuvastada une ajal tavapäratu hingamise.
  • Menstruaaltsükli jälgimine.
  • Sisseehitatud hingamisharjutuste funktsioon aitab parandada hingamistehnikat, mis omakorda aitab paremini lõõgastuda ja stressi maandada.
  • Seade toetab Bluetooth helistamist.

Kasulikud lingid

Tootja kiirjuhend nutikellale Huawei Watch GT 4_EST

Tutvu nutikella Huawei Watch GT 4 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus