• Tootekood: 55028111

Huawei Watch GT Runner

Lisainfo

Sportlik ja stiilne nutikell, mille aku kestab kuni kaks nädalat.

Huawei Watch GT Runner on sportliku välimusega nutikas jooksukell, millel disain tagab spordi tegemisel parema hingavuse ning mugavama kandmiskogemuse. Vastupidav korpus ja titaansulamist ääris, moodustavad tugeva ent kerge ja mugava ehitusega kella. Hõlpsasti kasutatava integreeritud kettaga saate vaadata olulisemaid andmeid nagu treeningkoormus, jooksuvõimekuse indeks, taastumisaeg, kõrgus merepinnast ja ilm. HUAWEI TruSport teadusliku jooksuprogrammiga oskab kell pakkuda iga taseme jooksjale detailseid andmeid jooksutreeningu kohta. Huawei jooksuvõimekuse indeks annab hinnanguid, mis põhinevad mitmemõõtmelistel andmetel, sealhulgas ajaloolistel jooksu pulsisageduse, -tempo, -distantsi ja -sageduse andmetel. Lisaks kogub kell andmeid sinu iganädalase treeningmahu kohta ja arvutab selle põhjal sinu soovitatava treeningkoormuse. AI-jooksutreener analüüsib teaduslikult su iganädalasi treeninguandmeid ning kohandab automaatselt järgmise nädala jooksugraafikut, et areng oleks pidev. Huawei Health rakenduse abil saab vaadata kaardistatud treeningaruandeid ning jälgida, kui lähedal oled oma eesmärkide saavutamisele.

  • NB! Nutikella aku kestvus oleneb seadme kasutusest.
  • Seade jälgib sinu südant TruSeen 5.0+ pulsiseiretehnoloogiaga.
  • Viiesüsteemiline GNSS täpne teekonna positsioneerimine.
  • Sisseehitatud baromeeter annab koheseid hoiatusi saabuva halva ilma puhul.
  • Huawei Health rakenduses kohandatud jooksuplaan sünkroonitakse automaatselt kellaga, seega on see jooksma suundudes alati käepärast.

Kasulikud lingid

Tutvu Huawei Watch GT Runner nutikäekella omadustega

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.