Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE 45 mm

 • Tootekood: SM-R925FZTAEUE

1. Valin omadused

Toote värv: hall
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Vastupidava aku ja korpusega nutikell harrastussportlastele.

Stiilse disainiga Samsung Galaxy Watch5 Pro nutikell, mis on LTE toega ning omab eSIM tehnoloogiat, mille abil saab sellega helistada, sõnumeid saata ning kasutada arvukalt muid rakendusi, kus iganes ka viibid ja seda täielikult sõltumata sellest, kas telefon on läheduses või telefoni aku piisavalt laetud. Watch5 Pro on sinu isiklik treener ning teejuht heaolu ja tervise teekonnal, jälgides su terviseandmeid, et iga järgmine treening oleks veelgi tõhusam. Ükskõik kas sõidad jalgrattaga või ujud, tänu sisseehitatud GPSile leiad alati kodutee tagasi. Kellal olev BIA sensor jagab rohkelt terviseinfot, mistõttu saad mõõta oma pulssi, kontrollida EKG’d, mõõta kehakoostist, vere hapnikusisaldust ja isegi stressitaset. Lisaks jälgib kell une kvaliteeti, unestaadiume ja tuvastab norskamist ning annab seejärel soovitusi, kuidas oma und parandada. Nutikella sisseehitatud kõlar võimaldab helistada või kõnesid vastu võtta otse seadmelt. Peale selle saab kontrollida häälsõnumeid ja kuulda seatud alarme. Muusika voogedastus üle võrgu ja juhtmevabad kõrvaklapid annavad sulle vabaduse jooksma minnes telefon koju jätta. Galaxy Watch5 Pro nutikell on ehitatud eriti vastupidavaks ja varustatud suurema akuga, et matkad ja rattasõidud mugavalt tehtud saaksid. Samuti saab Watch5 Pro peale laadida spetsiaalse GPX formaadis matkaraja, et välitingimustes treenides mitte ära eksida.

 • Hoia oma tegevustel silm peal, kasutades spetsiaalseid spordientusiastidele mõeldud sätteid.
 • Tugeva Galaxy Watch5 Pro nutikella valmistamisel on kasutatud safiirklaasi ja titaaniumkorpust.
 • Täpsem ülevaade sinu keha tervisenäitajatest, et saaksid elada teadlikumalt ja tervislikumalt. Kehaanalüüs aitab tänu BIA-le paremini püstitatud eesmärke saavutada.
 • Täiustatud uni - saad oma une kohta üksikasjalikumat teavet (uneskoor, unestaadiumid, uneaeg, norskamine).
 • Kell jälgib stressitaset ning annab nõu stressi vähendamiseks juhendatud hingamise abiga.
 • Lisaks hindab Watch5 Pro ka naiste kehatemperatuuri põhjal menstruaaltsüklit.
 • Watch5 Pro kell annab lisaks trenninippidele ka kasulikke soovitusi, kuidas väsitavast treeningust taastuda. Näiteks soovitab kell, kui palju peaks vett tarbima, võttes arvesse kui palju higistatud on.
 • Kellaga saad kõnesid vastu võtta ja sõnumeid lugeda ka siis, kui telefon ei ole käepärast.
 • Tavakasutuses kestab aku kuni 80 tundi.

  Kasulikud lingid

  Tootja kasutusjuhend nutikellale Samsung Galaxy Watch5_EST

  Tutvu nutikella Samsung Galaxy Watch5 Pro omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

  Seotud artiklid ja videod

  artikli pilt

  Ülevaade: Galaxy Watch 5 Pro nutikell

  Koos uue põlvkonna volditavate telefonidega, tutvustas Samsung ka nutikellasid Galaxy Watch5 ja Galaxy Watch5 Pro. Need on senistest mudelitest mitmes mõttes erinevad, kuna kasutusele on võetud uusi materjale, lisandunud on funktsioone ning muutunud on ka välimus.   Seega tasub lähem pilk uutele toodetele peale visata ning nii teemegi tutvust Galaxy Watch5 Pro-ga.   Uus välimus…

  Tehnilised andmed

  Toote saadavus