Samsung Galaxy Watch6 LTE 40 mm

  • Tootekood: SM-R935FZKAEUE

1. Valin omadused

Toote värv: tumehall
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Alusta oma heaolu teekonda Samsung Galaxy Watch6 nutikellaga.

Stiilse disainiga Samsung Galaxy Watch6 nutikell, mis on LTE toega ning omab eSIM tehnoloogiat, mille abil saab sellega helistada, sõnumeid saata ning kasutada arvukalt muid rakendusi, kus iganes ka viibid ja seda täielikult sõltumata sellest, kas telefon on läheduses või telefoni aku piisavalt laetud. Nutikella iseloomustavad kaunis ringjas disain, lai kellarihmade valik ning isikupärased kellaplaadid. Samsung Galaxy Watch6 on sinu isiklik teejuht tervise teekonnal, jälgides su terviseandmeid ja parandades igapäevast heaolu. Naudi rahulikult igapäevaelu ja hoia oma tervisel silma peal jälgides vererõhku, südametervist ja EKG’d. Watch6 kell aitab paremini mõista unerütmi- ja kvaliteeti, leida oma kehale sobivad lahendused ning parandada uneharjumisi. Kell salvestab enam kui 90 erinevat treeningtüüpi ja mõõdab kehakoostist tänu uuenduslikule BioActive sensorile. Nutikella sisseehitatud kõlar võimaldab helistada või kõnesid vastu võtta otse seadmelt. Peale selle saab kontrollida häälsõnumeid ja kuulda seatud alarme. Muusika voogedastus üle võrgu ja juhtmevabad kõrvaklapid annavad sulle vabaduse jooksma minnes telefon koju jätta. Seadmel on lisaks olemas ka GPS, mis näitab su asukohta ja liikumissuunda.

  • Täpsem ülevaade sinu keha tervisenäitajatest, et saaksid elada teadlikumalt ja tervislikumalt.
  • Nutikell jälgib sinu südamerütmi ja annab sulle märku, kui see on liiga kiire, aeglane või ebakorrapärane.
  • Kitsas raam muudab kellaplaadi suuremaks, et näeksid korraga mugavalt rohkem infot.
  • Kui ühendad kella Samsung Galaxy nutitelefoniga, saad terviseandmed salvestada Samsung Healthi rakenduses või kasutada Galaxy nutitelefoni kaamera, et kella abil grupipilte jäädvustada.
  • Lemmikvärvi, disaini ja isegi fotode abil muudad kella omanäoliseks ning soovi korral saad kellarihma vahetada vaid ühe klõpsuga.
  • Kellaga saad kõnesid vastu võtta ja sõnumeid lugeda ka siis, kui telefon ei ole käepärast.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend Samsung Watch6 seeria nutikelladele_EST

Tutvu nutikella Samsung Galaxy Watch6 LTE 40 mm omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Samsung Galaxy Watch6 – tugev ja asjalik nutikell

Mõni aeg tagasi tõi Samsung müügile uued Galaxy Watch6 seeria nutikellad. Nagu ikka, kohendati uustulnukaid eelmise põlvkonnaga võrreldes natukene siit ja natukene sealt.    Suurem uudis on aga võib-olla hoopis see, et seekord on valikus kaks teineteisest suhteliselt erinevat kella. Täpsemalt siis Samsung Galaxy Watch6 ja Samsung Galaxy Watch6 Classic. Need on eristuvad nii välimuselt, kui…

Tehnilised andmed

Toote saadavus