Samsung Galaxy Watch7 44 mm

  • Tootekood: SM-L310NZGAEUE
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Tellimisel! Kaup kätte alates 25.07.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Alusta oma heaolu teekonda Samsung Galaxy Watch7 nutikellaga.

Stiilse disainiga Samsung Galaxy Watch7 nutikell on sinu isiklik teejuht tervise teekonnal, jälgides su terviseandmeid ja parandades igapäevast heaolu. Nutikella iseloomustavad kaunis ringjas disain, lai kellarihmade valik ning isikupärased kellaplaadid. Galaxy AI analüüsib üldise seisundi põhinäitajaid ja annab sulle iga päev skoori. Jälgi oma energiaskoori, et ületada endale seatud eesmärgid. Kellal olev BIA sensor jagab rohkelt terviseinfot, mistõttu saad mõõta oma pulssi, kontrollida EKG’d, mõõta kehakoostist, vere hapnikusisaldust ja stressitaset. Lisaks jälgib kell une kvaliteeti, unemustreid ja tuvastab apnoed ning annab seejärel uneskoori, et saaksid oma und paremaks muuta. Kella kahesageduslik GPS-süsteem tagab kiire ja täpse positsioneerimise igas asukohas.

  • Galaxy AI analüüsib su üldise seisundi põhinäitajaid ja annab sulle iga päev skoori.
  • Nutikell jälgib sinu südamerütmi ja annab sulle märku, kui see on liiga kiire, aeglane või ebakorrapärane.
  • Kitsas raam muudab kellaplaadi suuremaks, et näeksid korraga mugavalt rohkem infot.
  • Kui ühendad kella Samsung Galaxy nutitelefoniga, saad terviseandmed salvestada Samsung Health rakenduses või kasutada Galaxy nutitelefoni kaamerat, et kella abil grupipilte jäädvustada.
  • Lemmikvärvi, disaini ja isegi fotode abil muudad kella omanäoliseks ning soovi korral saad kellarihma vahetada vaid ühe klõpsuga.

Kasulikud lingid

Tutvu nutikella Samsung Galaxy Watch7 44 mm omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus