Xiaomi Redmi Watch 4

  • Tootekood: BHR7854GL
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Suure ekraaniga veekindel nutikell, mille aku kestab kuni 20 päeva.

Xiaomi Redmi Watch 4 on minimalistliku ja stiilse disainiga nutikell, millel on suur 1,97-tolline AMOLED ekraan, mis võimaldab jälgida treeningute andmeid ja rakenduste teavitusi ka tugeva päikesevalguse käes. Nutikad une ja tervise jälgimise funktsioonid aitavad mugavalt oma heaolul silma peal hoida. Redmi Watch 4 salvestab sinu uneseisundit erinevatel etappidel nagu sügav, kerge ja REM uni, parandades seeläbi sinu uneharjumusi ja -kvaliteeti. Kell jälgib vere hapnikuküllastust ning saadab vibratsioonihoiatusi, kui vere hapnikuga küllastus on liiga madal. Lisaks jälgib kell sinu stressitaset ning saadab hingamisharjutuste juhiseid, kui stressitase jõuab ärkveloleku ajal kaks korda järjest 80ni. Kella PPG pulsiandurit on täiustatud 4 mõõtmiskanaliga, et suurendada tervise jälgimise täpsust. Redmi Watch 4 toetab enam kui 150 treeningrežiimi, sisseehitatud profispordi algoritmid suudavad täpselt jälgida sinu pulssi, kalorikulu ja treeningu kestust, et saaksid tõhusamalt ja teadlikumalt treenida. Igapäevast tervisestatistikat nagu pulss, fitness ja uni, kuvatakse üksikasjalikult Mi Fitness rakenduses, et saaksid täpsemat ja igakülgsemat ülevaadet oma tervisest. Seade toetab Bluetooth helistamist, mistõttu saad telefonikõnedele vastata mugavalt otse randmelt. Kellal saab valida enam kuni 200 stiilse kelladisaini vahel. Valikut on mitu alati sisse lülitatud ekraanidisaini, mis annavad kogu vajaliku teabe, ilma et peaksid ekraani aktiveerimiseks kätt tõstma.

  • Suur 1,97’’ AMOLED ekraan.
  • Tugev alumiiniumsulamist korpus ja roostevabast terasest pöörlev nupp.
  • Pikk aku kestvus kuni 20 päeva, kauakestva aku režiimiga vastupidavus kuni 30 päeva.
  • Enne treeningut saab professionaalse treeneri animeeritud pilte järgides soojendada ja korrigeerida kehahoiakut, et vähendada spordivigastusi.
  • Nutikella saab telefoniga ühendada Bluetooth kaudu ja siis mugavalt kõnedele vastata randmelt kas joostes või töötades.
  • Sisseehitatud mitme satelliidiga GNSS täpseks positsioneerimiseks välitreeningutel.
  • 24-tunnine turvakaitse – puuduta hädaolukorras kolm korda küljenuppu, et saaksid helistada kiiresti hädaabikontaktile.

Kasulikud lingid

Tootja kiirjuhend nutikellale Xiaomi Redmi Watch 4_EST

Tutvu nutikella Xiaomi Redmi Watch 4 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus