Samsung Galaxy Watch5 LTE 44 mm

 • Tootekood: SM-R915FZAAEUE
Lõpumüük

1. Valin omadused

Toote värv: tumehall
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 06.10.2023.

Lisainfo

Seni kõige vastupidavam ja kriimustustekindlam Galaxy nutikell.

Stiilse disainiga Samsung Galaxy Watch5 nutikell, mis on LTE toega ning omab eSIM tehnoloogiat, mille abil saab sellega helistada, sõnumeid saata ning kasutada arvukalt muid rakendusi, kus iganes ka viibid ja seda täielikult sõltumata sellest, kas telefon on läheduses või telefoni aku piisavalt laetud. Nutikella iseloomustavad kaunis ringjas disain, lai kellarihmade valik ning isikupärased kellaplaadid. Samsung Galaxy Watch5 on sinu isiklik teejuht heaolu ja tervise teekonnal, jälgides su terviseandmeid, et iga järgmine treening oleks veelgi tõhusam. Kellal olev BIA sensor jagab rohkelt terviseinfot, mistõttu saad mõõta oma pulssi, kontrollida EKG’d, mõõta kehakoostist, vere hapnikusisaldust ja isegi stressitaset. Lisaks jälgib kell une kvaliteeti, unestaadiume ja tuvastab norskamist ning annab seejärel soovitusi, kuidas oma und parandada. Nutikella sisseehitatud kõlar võimaldab helistada või kõnesid vastu võtta otse seadmelt. Peale selle saab kontrollida häälsõnumeid ja kuulda seatud alarme. Muusika voogedastus üle võrgu ja juhtmevabad kõrvaklapid annavad sulle vabaduse jooksma minnes telefon koju jätta. Seadmel on lisaks olemas ka GPS, mis näitab su asukohta ja liikumissuunda. Galaxy Watch5 nutikellal on võrreldes varasema mudeliga 15% suurem aku ja uus tugevdatud ekraanikate, mis on 60% tugevam kui eelmisel mudelil.

 • Täpsem ülevaade sinu keha tervisenäitajatest, et saaksid elada teadlikumalt ja tervislikumalt. Kehaanalüüs aitab tänu BIA-le paremini püstitatud eesmärke saavutada.
 • Täiustatud uni - saad oma une kohta üksikasjalikumat teavet (uneskoor, unestaadiumid, uneaeg, norskamine).
 • Kell jälgib stressitaset ning annab nõu stressi vähendamiseks juhendatud hingamise abiga.
 • Lisaks hindab Watch5 ka naiste kehatemperatuuri põhjal menstruaaltsüklit.
 • Watch5 kell annab lisaks trenninippidele ka kasulikke soovitusi, kuidas väsitavast treeningust taastuda. Näiteks soovitab kell, kui palju peaks vett tarbima, võttes arvesse kui palju higistatud on.
 • Kellaga saad kõnesid vastu võtta ja sõnumeid lugeda ka siis, kui telefon ei ole käepärast.
 • Aku peab vastu 15% kauem ning laadimisaeg on 30% lühem (võrreldes Galaxy Watch4’ga).

  Kasulikud lingid

  Tootja kasutusjuhend nutikellale Samsung Galaxy Watch5_EST

  Tutvu nutikella Samsung Galaxy Watch5 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

  Seotud artiklid ja videod

  artikli pilt

  Mis vahe on tavalisel ja eSim kellal?

  Nutikellad on tänaseks väga laialt levinud. Võib lausa öelda, et need on tasapisi traditsioonilisi käekelli turult välja tõrjumas ja nende kohta kasutajate randmel valju häälega endale nõudmas. Mitte küll kõigis hinnaklassides ja riikides, aga üldine trend siiski selles suunas liigub.   See on ka igati mõistetav, kuna nutikell ühendab endas justkui mitut seadet ja pakub…