Samsung Galaxy Fold6 512 GB

  • Tootekood: SM-F956BZSCEUE

1. Valin omadused

Toote värv: hõbedane
Seadme mälumaht:
Seadme mälumaht:
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 23.07.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Kokkuvolditult telefon, avatult tahvelarvuti.

Nutitelefon on puuteekraaniga mobiiltelefon, millega saad kasutada internetti ja internetipõhiseid rakendusi, teha pilte, videosid, helistada, saata sõnumeid ja tarbida voogedastusteenuseid (näiteks Telia TV-d). Suletult on Samsung Galaxy Fold6 võimekas 6,3-tollise ekraaniga nutitelefon. Telefoni lahti voltides avaneb 7,6-tolline 120 Hz värskendussagedusega Dynamic AMOLED 2X ekraan, mis kuvab kirkaid ja rikkalikke värve. Fold6’l on kompaktne disain, mis mahub ühte kätte – nii on parem trükkida kui ka rakendusi kasutada, just nagu tavalistel nutitelefonidel. Telefoniga saad vajaliku lihtsamini ja kiiremini tehtud, sest ekraanil on võimalik samal ajal avada kuni kolm akent ning tegumiriba mahutab kokku kuni 12 rakendust. Suurel ekraanil saad korraga teha mitut asja: pääseda ligi oma tööfailidele, olla kaaslastega ühenduses ning samuti võid kirjutada veebikohtumise ajal. Galaxy Fold6 telefonil on tipptasemel 50 Mpix + 12 Mpix + 10 Mpix tagumise kaamerad, mis teevad erksaid ja selgeid fotosid ka pimedas. ProVisual pildimootori abil saad ükskõik kui palju sisse suumida nii, et samal ajal hoitakse müra ja eraldusvõime selge. Sissesuumitud piirkonda teravustatakse, et võte oleks ideaalselt täiustatud. Telefoni südameks on kiire ja võimas kaheksatuumaline Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 protsessor ja põhimälu 12 GB. Seadmega on võimalik salvestada detailset 8K resolutsioonis videot.

  • Selleks, et saaksid telefoniga 5G-d kasutada, kontrolli, kas sinu mobiilipakett toetab 5G-d. Loen lähemalt
  • Circle to Search: uus viis otsimiseks. Tee ring ümber, otsi, leia.
  • Reaalajas tõlge: Telefon tõlgib koheselt, olenemata sellest, kas räägid ise, kuulad võõrkeelset üleilmset konverentsi või reisigiidi juttu.
  • Märkmeabi transkribeerib helisalvestisi ja organiseerib need märkmeteks, luues tõhusaid kokkuvõtteid.
  • Täiustatud 50 Mpix lainurk tagakaamera töötleb pilte ProVisual Engine'i abil, et jäädvustada vapustavaid hetki ja veel imelisemaid portreesid
  • Õhem ja kergem disain, mis mahub mugavalt taskusse.
  • Erksam ekraan kui eelkäijal.
  • Täiendavat kaitset pakub tugevdatud alumiiniumraam, IP46 veekindlus ja Corning Gorilla Glass Victus 2 klaas.

Kasulikud lingid

Tutvu nutitelefoni Samsung Galaxy Fold 6 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus