• Robottolmuimeja
  • Tootekood: DEEBOT_T9

ECOVACS DEEBOT OZMO T9

Esimene sisseehitatud õhuvärskendajaga robottolmuimeja, mis hoiab kodu pärast puhastamist pikalt värskelt lõhnavana.

Ecovacs Deebot Ozmo T9 on nutikas robottolmuimeja, mis suudab erinevaid takistusi automaatselt ära tunda ja neid vältida. Seadmel on sisseehitatud õhuvärskendaja, mis aitab hoida kodu pärast puhastamist pikalt värskelt lõhnavana, eemaldades lemmiklooma lõhna ja muud kopituslõhnad. TrueDetect 3D 2.0 tehnoloogia abil suudab seade tuvastada objektid reaalajas suure täpsusega, et vältida takistusi, kokkupõrkeid, takerdumisi ning katkestusi. Tänu OZMO Pro 2.0 tehnoloogiale pühib, harjab ja imeb robottolmuimeja samal ajal tolmu kaks korda suurema imemisvõimsusega kui eelmised mudelid. Robottolmuimeja imeb tolmu nii kõvapõrandalt kui vaipkatetelt, reguleerides sealjuures sõltuvalt kattest puhastusintensiivsust.

  • ECOVACS rakendus võimaldab robottolmuimejat juhtida ja jälgida igal ajal.
  • TrueMapping 2.0 laserpõhine kaardistamis- ja navigatsioonitehnoloogia võimaldab robottolmuimejal skaneerida ja kaardistada ümbrust kiiresti ja täpsemalt ning kavandada kõige tõhusamat puhastusteed.
  • Tänu ajastamisfunktsioonile saab seada robotile regulaarse aja, millal see kodu puhastaks.
  • Robottolmuimeja omab vaipade tuvastamise omadust. Seade tunneb ära vaiba ning reageerib sellele, valides seejärel võimsuse suurendamise vaipade imemise ajal või vaipade eiramise moppimise ajal, et leida parim puhastustoiming.
  • Kui seadme aku hakkab tühjaks saama, naaseb see automaatselt laadimisjaama. Peale laadimise lõppu alustab seade taas koristamist sealt, kus see pooleli jäi.
  • Robottolmuimeja maksimaalne imemisvõimsus on kuni 3000 Pa.
  • Võimalik salvestada 3 korruse kaardid.
  • Rakendusse luuakse 3D vaatega kaart, millele saab soovi korral ka ise kodus olevat mööblit ja sisustust juurde lisada.
  • Õhuvärskendaja funktsiooni on võimalik soovi korral välja lülitada.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend ECOVACS DEEBOT OZMO T9 robottolmuimejale

Tutvu ECOVACS DEEBOT OZMO T9 robottolmuimeja omadustega

Üldomadused

Liik

Robottolmuimeja

Tolmupaagi tüüp

Konteiner

Tolmupaagi maht

0.42 L

Märgpuhastus

Jah

Mootori võimsus

50 W

Müratase

67 dB

Funktsioonide loetelu

Automaatne laadimine, kokkupõrkesensor, astmeandur, häälteated, mitme korruse kaardistamine, virtuaalsete piiride loomine, vaipade puhastamine, õhuvärskendaja, ajastamisfunktsioon, laserkaardistamine ja navigeerimine

Aku omadused

Aku kestvus

175 min

Aku laadimisaeg

6.5 h

Mõõdud ja kaal

Laius

35.3 cm

Kõrgus

9.4 cm

Sügavus

35.3 cm

Kaal

3.5 kg

Tarne pakiautomaati

Ei

Müügipakendi sisu

Komplektis sisaldub

Robottolmuimeja, 2 x küljeharjased, 25 x ühekordsed puhastuslapid, filter, õhuvärskendaja, õhuvärskendaja kapsel, laadimisjaam

Müüja vastutus ja garantii

Pretensioonide esitamise aeg erakliendile

24 kuud

Tootjagarantii ärikliendile

24 kuud

14-päevane taganemisõigus

Tingimusel

Toote saadavus

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.