• Robottolmuimeja
  • Tootekood: SKV4093GL

Xiaomi Mi Mop


Stiilne ja võimekas robottolmuimeja, mis imeb tolmu ja peseb põrandaid.

Xiaomi Mi Mop robottolmuimeja on varustatud kiire visuaalse edastussüsteemiga, mis võimaldab asukoha määramise ning toimetuleku keerukate ruumiliste omadustega, et kaardistamine oleks täpsem. Samuti on seadmel visuaalne navigeerimissüsteem, mis on varustatud kahekordse güroskoobi ja valgusvooanduritega, et saada täpset asukohateavet parima puhastustee jaoks. Elektrooniliselt juhitav 200 ml veepaak kontrollib automaatselt veetaset, et põrandaid mitte üle ujutada. Harjadeta mootori imemisvõimsus on pikaajaline ja tugev, mistõttu võimaldab see vabaneda mikrotolmust ja saasteainetest ühe sekundi jooksul. 0,1 mm tihedast kiust põhihari võimaldab seadet kasutada erinevat tüüpi pindadel.


  • Robottolmuimeja on varustatud 15 täpse sensoriga. Sensorid aitavad vältida seadme ümberkukkumist ja takistustega kokkupõrkamist.
  • Ühe laadimiskorraga puhastab seade kuni 120 m².
  • Seade suudab ületada kuni 2 cm kõrguseid takistusi.
  • Tolmuimejat on võimalik juhtida läbi Mi Home rakenduse.

Kasulikud lingid

Kasutusjuhend Xiaomi Mi Mop robottolmuimejale EST

LiikRobottolmuimeja
Tolmupaagi tüüpKonteiner
Tolmupaagi maht0.6 L
MärgpuhastusJah
Mootori võimsus40 W
Müratase50 dB
Funktsioonide loeteluAutomaatne laadimine, kukkumissensor, automaatne vee piserdus, teekonna värskendamine 50 korda sekundis
Laius35.3 cm
Kõrgus8.1 cm
Sügavus35 cm
Kaal3.6 kg
Ei
Komplektis sisaldubRobottolmuimeja, põhihari, 0,6 L tolmukonteiner, 200 ml veekonteiner, laadimisjaam
24 kuud
24 kuud
Tingimusel
Aku kestvus150 min
Aku laadimisaeg4 h

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.