Samsung Galaxy Watch Ultra LTE 47 mm

  • Код товара: SM-L705FZTAEUE

1. Выбрать характеристики

Цвет продукта: оранжевый
Загрузка данных
Загрузка данных

Hа заказ! Срок доставки начиная c 25.07.2024.

Дополнительная информация

Дополнительная информация

Vastupidav kaaslane igale seiklusele.

Vastupidava ja stiilse disainiga Samsung Galaxy Watch Ultra nutikell on LTE toega ning omab eSIM tehnoloogiat. Helista, saada sõnumeid ja kasuta arvukalt muid rakendusi kus iganes ka viibid ja seda täielikult sõltumata sellest, kas telefon on läheduses või telefoni aku piisavalt laetud. Samsung Galaxy Watch Ultra nutikell on loodud vastupidavussportlastele ja spordientusiastidele, kes harrastavad erinevaid ekstreemsusi nagu mägironimine või matkamine. Safiirklaasiga Ultra kellal on vastupidav titaanist korpust ning see on disainitud olema vastupidav ka kõige äärmuslikemates keskkondades, kus tuleb toime tulla erinevate temperatuuride ja kõrgustega. Kella kahesageduslik GPS-süsteem tagab positsioneerimistäpsuse ka kõige keerulisemates kohtades. Juhul kui oled hädaolukorras või eksid matkates loodusesse ära, saad aktiveerida kellal kiirnupu vajutusega sireeni, mida on kuulda kuni 180 meetri kaugusele. Kell tuvastab kukkumised ja pakub kodunupu kaudu hädaabi ning kohest juurdepääsu meditsiinilisele teabele. Watch Ultra aitab sul jälgida oma päevast aktiivsust, pulssi või treeninguid Samsung Health rakendusega. Kiirnupu vajutusega saad Multisport menüüs aktiveerida oma lemmikvastupidavusalad nagu triatlon, duatlon, akvatlon ja palju muud. Galaxy AI analüüsib üldise seisundi põhinäitajaid ja annab sulle iga päev skoori. Jälgi oma energiaskoori, et ületada endale seatud eesmärgid.

  • Tõeliselt vastupidav tänu IP68 vee-ja tolmukindlusele ning MIL-STD-810H standardile.
  • Safiirklaas ja titaanist korpus.
  • Suure vastupidavusega aku. Aku kestvus tavakasutuse korral kuni 40 tundi.
  • Nii kaljudel ronides kui ka päevi matkates saad piire nihutada laadimise pärast muretsemata. Vaheta režiime hetkega - kasuta treeningu energiasäästurežiimi, et treeninguid jälgida või üldist energiasäästurežiimi, et seadet pikemat aega kasutada.
  • Kui oled hädas, siis hoides kiirnuppu 5 sekundit all, aktiveerid võimsa kuni 86 dB heliga sireeni, mida on kuulda kuni 180 meetri kaugusele.
  • Kella töötemperatuurideks -20° kuni +55° C.
  • Kellaga saad kõnesid vastu võtta ja sõnumeid lugeda ka siis, kui telefon ei ole käepärast.

Технические характеристики

Доступность товара