Samsung Galaxy Watch7 40 mm

  • Код товара: SM-L300NZEAEUE
Загрузка данных
Загрузка данных

В наличии! Доставка в течение 3 дней.

Дополнительная информация

Дополнительная информация

Alusta oma heaolu teekonda Samsung Galaxy Watch7 nutikellaga.

Stiilse disainiga Samsung Galaxy Watch7 nutikell on sinu isiklik teejuht tervise teekonnal, jälgides su terviseandmeid ja parandades igapäevast heaolu. Nutikella iseloomustavad kaunis ringjas disain, lai kellarihmade valik ning isikupärased kellaplaadid. Galaxy AI analüüsib üldise seisundi põhinäitajaid ja annab sulle iga päev skoori. Jälgi oma energiaskoori, et ületada endale seatud eesmärgid. Kellal olev BIA sensor jagab rohkelt terviseinfot, mistõttu saad mõõta oma pulssi, kontrollida EKG’d, mõõta kehakoostist, vere hapnikusisaldust ja stressitaset. Lisaks jälgib kell une kvaliteeti, unemustreid ja tuvastab apnoed ning annab seejärel uneskoori, et saaksid oma und paremaks muuta. Kella kahesageduslik GPS-süsteem tagab kiire ja täpse positsioneerimise igas asukohas.

  • Galaxy AI analüüsib su üldise seisundi põhinäitajaid ja annab sulle iga päev skoori.
  • Nutikell jälgib sinu südamerütmi ja annab sulle märku, kui see on liiga kiire, aeglane või ebakorrapärane.
  • Kitsas raam muudab kellaplaadi suuremaks, et näeksid korraga mugavalt rohkem infot.
  • Kui ühendad kella Samsung Galaxy nutitelefoniga, saad terviseandmed salvestada Samsung Health rakenduses või kasutada Galaxy nutitelefoni kaamerat, et kella abil grupipilte jäädvustada.
  • Lemmikvärvi, disaini ja isegi fotode abil muudad kella omanäoliseks ning soovi korral saad kellarihma vahetada vaid ühe klõpsuga.

Технические характеристики

Доступность товара